Dell 

Laptopy Dell od lat cieszą się niezawodnością i wysoką jakością wykonania. W naszej ofercie posiadamy biznesowe rozwiązania firmy Dell, a ich ceny, konkretne specyfikacje techniczne z możliwością modyfikacji prezentujemy poniżej. 
Urządzenia te doskonale sprawdzą się zarówno jako urządzenia mobilne, komputery biurowe lub mobilne stacje robocze...
Więcej
 • Latitude
  Latitude

  Dell Latitude to biznesowa seria notebooków kierowana do firm i profesjonalnego zastosowania.

   

  Seria Latitude to szeroki przekrój urządzeń o różnych formach i zaletach. Wśród nich znajdziemy zarówno lekkie i mobilne konstrukcje o ekranach o przekątnych 11,6 - 14,1 cala, jak również większe urządzenia stworzone z myślą o pracy w firmie.

  Wyróżniającą funkcjonalnością komputerów z serii Latitude jest możliwość podłączenia ich do stacji dokującej. Pozwala to na szybki montaż notebooków do podłączonej do źródła zasilania i akcesoriów stacji, zapewniając użytkownikom prosty i wygodny sposób na rozpoczęcie pracy lub szybkie odłączenie komputera od stacji i łatwe zabranie urządzenia w drogę.

  Wśród serii znajdziemy również urządzenia typu "Rugged" o wzmocnionej konstrukcji spełniającej rygorystyczne wymagania standardu wojskowego. Użyte w nich materiały pozwalają zarówno na pochłanianie wstrząsów, wytrzymania dużych różnic temperatur, jak i zabezpieczenie komputera przed piaskiem, pyłem i płynami.

  Notebooki z serii Dell Latitude wyposażone są w najnowsze, energooszczędne układy Intel Core zapewniające długi czas pracy urządzeń na baterii. Dzięki zawartym w nim funkcjom Hyper Threading i Turbo Boost komputery mogą osiągnąć odpowiednią wydajność potrzebną do sprawnej pracy wszelkich narzędzi biurowych i profesjonalnych aplikacji.

  W serii urządzeń firmy Dell, dostępnej w ofercie REXIT.PL, znajdują się modele notebooków Latitude 3000, Latitude 5000, Latitude 7000 i Latitude E. Charakteryzują się unikalnymi dla siebie funkcjonalnościami przy zachowaniu wysokich standardów jakości i wytrzymałości.

  Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, który chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące sprzętu, a także pomoże w wyborze odpowiedniego modelu i jego specyfikacji.

 • Precision
  Precision

  Dell Precision to seria niezwykle zaprojektowanych notebooków, stworzona z myślą o profesjonalnych zastosowaniach.

  Duża matryca ekranu o wielkości 15,6 lub 17,1 cala, w połączeniu z solidną mocą obliczeniową urządzeń, pozwala na wygodną pracę na wielu aplikacjach. Ergonomiczny układ klawiatury pozwala na sprawne pisanie tekstów i korzystanie z narzędzi, które umożliwiają wykorzystanie skrótów klawiszowych ułatwiających pracę.

  Energooszczędne układy Intel Core zawarte w notebookach umożliwiają dobranie konfiguracji sprzętu do potrzeb użytkownika.

  • Układy Core i5 z powodzeniem sprostają podstawowej pracy na aplikacjach pokroju edytorów wideo i narzędzi biurowych.
  • Procesory Core i7 wspomogą korzystanie z notebooka przy w pełni profesjonalnych zastosowaniach, w tym w programowaniu i aplikacjach bazujących na skomplikowanych obliczeniach.
  • Jednostki wyposażone w procesory Intel Xeon pozwolą na osiągnięcie wysokiej mocy obliczeniowej również przy długich, wymagających nieprzerwanej pracy zadań.

  Użytkownikom pracującym na narzędziach graficznych wykorzystujących modele 3D, czy ogólnie czerpiące dodatkowe korzyści z mocy obliczeniowej układu graficznego, polecamy jednostki wyposażone w dedykowaną kartę graficzną. Układ NVIDIA Quadro, dzięki swojej dużej mocy obliczeniowej i sporej ilości dedykowanej pamięci graficznej usprawni pracę, a także pozwoli cieszyć się multimedialną rozrywką w najwyższej rozdzielczości.

  Solidny układ chłodzenia dostępny w laptopach Dell Precision dba o poprawne odprowadzanie ciepła na zewnątrz komputera, pozwalając tym samym na osiągnięcie maksymalnej mocy podzespołów również pod dużym obciążeniem przez długi czas.

  W ofercie REXIT.PL dostępne są notebooki Dell Precision z serii Precision 3000Precision 5000 i Precision 7000, które charakteryzują się unikalnymi dla siebie funkcjonalnościami i zastosowaniami. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i kontaktu z nami - chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego komputera i jego specyfikacji.

 • Vostro
  Vostro

  Dell Vostro to seria biznesowych notebooków, których wydajność i trwałość powinna sprostać wysokim wymaganiom użytkowników.

  Notebooki z serii Vostro dostępne są w wersjach wyposażonych w 14,1 i 15,6 calowe ekrany - idealnych do wykorzystania przez małe i średnie firmy.

  Małe rozmiary i lekka waga komputerów pozwala na ich łatwe przenoszenie, a energooszczędne podzespoły zapewnią niemalże cały dzień pracy urządzeń na baterii.

  Komputery Vostro wyposażone są w najnowsze układy Intel Core, które zapewniają wysoką wydajność przy zachowaniu niskiego poboru energii. Technologia Turbo Boost pozwala na automatyczne zwiększenie wydajności procesora odpowiednio do zasobów wymaganych przez aplikacje i system. Wydajne chłodzenie z kolei pozwoli na zachowanie maksymalnej wydajności sprzętu przez długi czas pracy.


  W ofercie naszego sklepu REXIT.PL dostępne są notebooki Dell Vostro wyposażone w zintegrowany układ graficzny Intel HD (idealny do pracy z aplikacjami biurowymi, przeglądarkami internetowymi, czy nawet z aplikacjami do edycji zdjęć), a także modele posiadające dedykowany układ graficzny NVIDIA GeForce, który zapewnia dodatkową moc obliczeniową przydatną przy aplikacjach bazujących na obliczeniach graficznych czy obróbce materiałów wideo.

  Zapraszamy do sprawdzenia naszej biznesowej oferty, w tym notebooków Dell Vostro 3000 i Dell Vostro 5000. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z nami - chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego modelu komputera i jego konkretnej specyfikacji, którą dopasujemy do indywidualnych wymagań.

 • XPS
  XPS

  Dell XPS to seria nowoczesnych urządzeń biznesowych o wyjątkowym designie i najwyższej wydajności, dedykowanych zarówno do codziennej pracy biurowej, jak i pracy z wymagającymi aplikacjami.

  W skład serii Dell XPS wchodzą modele wyposażone w 13,3 i 15,6 calowe ekrany (idealne do pracy w biurze lub w domu), jak również modele typu 2-w-1, posiadające 13,3 calową matrycę dotykową (wygodne do zastosowań typowo mobilnych i pracy w drodze).

  Notebooki XPS posiadają unikalny ekran wysokiej rozdzielczości InfinityEdge, który charakteryzuje się bardzo cienką ramką wokół wyświetlacza. Zapewnia to urządzeniom schludny wygląd i bardzo kompaktowe rozmiary.

  Urządzenia cenione są między innymi za swój wygodny układ klawiatury. Pisanie długich dokumentów, praca na programach biurowych, czy programowanie na notebookach XPS to sama przyjemność.

  Mobilne komputery Della wyposażone są w najnowsze układy mobilne firmy Intel z serii Core i5 i Core i7, które dzięki wysokiej mocy obliczeniowej i technologii Hyper Threading, zapewniają wydajność potrzebną do wszelkich profesjonalnych zastosowań. Niski pobór energii notebooków w trybie oszczędzania baterii pozwala na korzystanie z urządzeń nawet do 8 godzin bez konieczności podłączenia ich do źródła zasilania.

  Modele o 15,6 calowym ekranie dostępne są również w konfiguracji wyposażonej w dedykowany układ graficzny. W porównaniu do zintegrowanego rozwiązania Intel HD Graphics, karty NVIDIA GeForce GTX oferują kilkakrotnie większą wydajność, potrzebną do płynnego uruchomienia gier komputerów i multimediów w wysokiej rozdzielczości.

  W ofercie REXIT.PL dostępne są modele XPS 9360 (13,3 calowe) i XPS 9560 (15,6 calowe). Zapraszamy do sprawdzenia specyfikacji tych komputerów, jak również kontaktu z nami. Profesjonalnie pomożemy w wyborze odpowiednich parametrów sprzętu, by w pełni spełniały wszelkie wymagania co do ich wydajności i komfortu pracy.

Porównaj 0