Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Zastosowanie
  Multimedialność
  Wytrzymałość
  Funkcja tablet
  Wielkość Pamięci [MB]
  Maksymalna wielkość pamięci [MB]
  Liczba banków pamięci
  Ilość dysków
  Pojemność dysku nr 1 [GB]
  Typ karty graficznej
  Producent karty graficznej
  Wielkość pamięci video oddzielnej karty [MB]
  Rodzaj napędu
  Napęd wbudowany
  Ilość komór baterii
  Podświetlenie klawiatury
  Blok numeryczny
  Klawiatura odporna na zalanie
  Moduł GPS
  Ilość portów USB
  Złącze stacji dokującej
  Okres gwarancji [w latach]
  Thunderbolt 3
  Ilość portów Thunderbolt

  Latitude 

  Dell Latitude to biznesowa seria notebooków kierowana do firm i profesjonalnego zastosowania.

   

  Seria Latitude to szeroki przekrój urządzeń o różnych formach i zaletach. Wśród nich znajdziemy zarówno lekkie i mobilne konstrukcje o ekranach o przekątnych 11,6 - 14,1 cala, jak również większe urządzenia stworzone z myślą o pracy w firmie.

  Wyróżnia...

  Więcej
  • Latitude 3000
   Latitude 3000
  • Latitude 5000
   Latitude 5000
  • Latitude 7000
   Latitude 7000
  • Latitude E
   Latitude E

   Laptopy Dell Latitude E zostały zaprojektowane tak, by sprostać wymaganiom użytkowników ze świata biznesu. Sklep internetowy Rexit.pl oferuje duży wybór przenośnych komputerów, które wyróżniają się niezbędną podczas pracy efektywnością, a także niezawodnością. Na ich zaletach poznało się dotychczas wiele firm i profesjonalistów, a seria laptopów Dell Latitude E stała się najlepszym możliwym wyborem, jeśli chodzi o pracę biurową.

   Dell Latitude E to seria laptopów, których elegancki design przekłada się na ich popularność wśród pracowników różnych branż. Inwestycja w odpowiedni sprzęt stanowi konieczność w każdej firmie chcącej zapewnić pracownikom komfortowe środowisko pracy oraz pokazać się z najlepszej strony przed swoimi klientami czy współpracownikami. Istotna jest również wydajność laptopów, a w tej kwestii seria Dell Latitude E znajduje się w czołówce. Atrakcyjne ceny to jeden z licznych atutów, które wyróżniają nasz sklep internetowy. Dbamy o jakość obsługi oraz zapewniamy produkty najlepszej klasy, dzięki czemu klienci biznesowi dostają wszystko, czego potrzebują – szybko i bezproblemowo.

  Porównaj 0