Laptopy

Katalog

Zastosowanie
Funkcja tablet
Maksymalna wielkość pamięci [MB]
Liczba banków pamięci
Ilość dysków
Pojemność dysku nr 3 [GB]
Pojemność dysku nr 4 [GB]
Typ karty graficznej
Producent karty graficznej
Napęd wbudowany
Podświetlenie klawiatury
Blok numeryczny
Klawiatura odporna na zalanie
Ilość portów USB
Thunderbolt 3
Ilość portów Thunderbolt
Okres gwarancji [w latach]

Laptopy 

 • Dell
  Dell
  Laptopy Dell od lat cieszą się niezawodnością i wysoką jakością wykonania. W naszej ofercie posiadamy biznesowe rozwiązania firmy Dell, a ich ceny, konkretne specyfikacje techniczne z możliwością modyfikacji prezentujemy poniżej. 
  Urządzenia te doskonale sprawdzą się zarówno jako urządzenia mobilne, komputery biurowe lub mobilne stacje robocze. Wyśmienicie poradzą sobie z takimi zadaniami jak edycja dokumentów, obróbka graficzna, montaż wideo, czy przygotowanie prezentacji multimedialnych. W zależności od poszukiwanego przeznaczenia klient może wybrać:
  - małe, energooszczędne ultrabooki - wygodne do użytkowania w podróży, o bardzo długim czasie pracy na baterii,
  - solidnie wykonane, klasyczne notebooki - przekątna ekranu zwykle wynosi między 14,1' a 17,3'. Charakteryzują się zarówno wysoką jakością wykonania i wydajnością na najwyższym poziomie,
  - urządzenia 2-w-1 i hybrydy - te nowe gatunki komputerów łączą w sobie wygodę użytkowania laptopa z funkcjami dostępnymi w tabletach. 
  Dzięki szerokiej ofercie różnych modeli i specyfikacji technicznych możliwy jest wybór notebooka idealnie dopasowanego do naszych potrzeb i wymagań firmy. Dostępne są między innymi urządzenia o różnej konfiguracji procesora (seria Core i3, i5, i7), zintegrowanej lub dedykowanej karcie graficznej (Intel HD Graphics, AMD Radeon, NVIDIA Geforce), szybkim i wydajnym dyskiem SSD lub standardowym dyskiem HDD. Niezależnie od wybranego rodzaju komputera (ultrabook, klasyczny notebook, hybryda) możliwe jest wykorzystanie naszego modyfikatora.
  Sprawdzając naszą ofertę warto zaznajomić się z naszym narzędziem do konfiguracji. Narzędzie modyfikatora pozwala na rozszerzenie lub zmianę konkretnej konfiguracji laptopa Dell o dodatkowe elementy (w tym pamięć RAM, czy dodatkowy dysk). Modyfikator jest prosty i intuicyjny w użytkowaniu, a w razie ewentualnych wątpliwości chętnie służymy radą. 
 • Fujitsu
  Fujitsu
 • HP
  HP
 • Lenovo / IBM
  Lenovo / IBM

  Twoja firma potrzebuje niezawodnego wsparcia technicznego, które pozwoli na pełne i bezproblemowe wypełnienie wszystkich zadań. Laptopy Lenovo, których ceny i specyfikację techniczną  prezentujemy poniżej, idealnie sprawdzą się w tej roli. Zostały zaprojektowane pod kątem biznesowym, co oznacza , że doskonale radzą sobie z takimi zadaniami jak edycja dokumentów, przygotowanie prezentacji czy też obróbka graficzna. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana pod względem konfiguracji sprzętowej. Dzięki temu możesz wybrać model w pełni odpowiadający Twoim wymaganiom i potrzebom przedsiębiorstwa.

  Nasze komputery mogą pochwalić się nie tylko  mocnymi podzespołami z rodziny Intel® Core ™, ale również szeregiem ergonomicznych rozwiązań. Mowa m.in. o wygodnej klawiaturze z wbudowanym trackpointem, co znacznie usprawnia wprowadzanie danych. Mobilność w biznesie to podstawa. Dlatego prezentowane modele zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich przewożenie nie było żadnym problemem. Zbudowane z wytrzymałych materiałów, są odporne na zalanie, wstrząsy oraz wiele innych zagrożeń, które mogą wystąpić w trakcie podróży.

  Laptopy Lenovo to idealne rozwiązanie dla biznesu. Przejrzyj nasze katalogi z cenami i sam przekonaj się o ich skuteczności.

 • Toshiba
  Toshiba
 • Wg typu
  Wg typu

  Prezentujemy olbrzymi wybór komputerów, których niezawodne działanie zostało potwierdzone w wielu testach branżowych. Już od wielu lat laptopy biurowe i przenośne stacje robocze Lenovo są synonimem doskonałej konfiguracji sprzętowej, gwarantującej stabilną i wydajną pracę. Różnorodność modeli, zarówno pod względem mocy podzespołów, jak i ceny, sprawia, że możesz wybrać produkt idealnie skrojony pod możliwości Twojego przedsiębiorstwa.

  Osoby, które często są poza siedzibą firmy z pewnością zwrócą uwagę na laptopy mobilne. Te urządzenia zostały specjalnie przygotowane do częstego transportowania, o czym świadczy ich wytrzymała i odporna obudowa oraz długi czas pracy na baterii. W tej kategorii znajdują się również cienkie i lekkie ultrabooki konwertowalne, które pozwalają na kilka trybów pracy w zależności od Twoich aktualnych potrzeb.

  Praca na skomplikowanych procesach obliczeniowych oraz zaawansowanej obróbce graficznej to zadanie, z jakim bez trudu uporają się mobilne stacje robocze. Wyposażone w potężny zestaw podzespołów oraz szereg portów i zabezpieczeń gwarantują osiągnięcie znacznie większych możliwości niż ultrabooki. To zdecydowanie sprzęt najwyższej próby dla specjalistów, którzy – jeśli chodzi o jakość – nie uznają żadnych kompromisów.

  Jako że wygoda i komfort użytkowania nie mają ceny, komputery biurowe Lenovo zostały zaprojektowane nie tylko pod kątem ponadprzeciętnej funkcjonalności, ale również ergonomii. Ich pełnowymiarowe klawiatury z touchpadem i trackpointem nie obciążają stawów dłoni, a matowy ekran nie męczy wzroku. Dzięki temu ośmiogodzinny dzień pracy nie będzie stanowił wyzwania.

  Laptopy biurowe, mobilne stacje robocze, ultrabooki Lenovo, których pełną specyfikację techniczną i ceny znajdziecie poniżej, to nieodłączny element wyposażenia każdej firmy. Nie pozostaje więc nic innego, jak przejrzenie katalogów i wybranie najbardziej optymalnego rozwiązania dla Twojego biznesu.

Porównaj 0