Katalog

Producent
Zastosowanie
Multimedialność
Wydajność graficzna
Mobilność
Wytrzymałość
Funkcja tablet
Rodzina procesora
Wielkość Pamięci [MB]
Maksymalna wielkość pamięci [MB]
Liczba banków pamięci
Ilość dysków
Pojemność dysku nr 1 [GB]
Typ karty graficznej
Producent karty graficznej
Przekątna ekranu [cale]
Rozdzielczość [dpi]
Rodzaj ekranu
Rodzaj napędu
Napęd wbudowany
Czas pracy na baterii [min]
Ilość komór baterii
Podświetlenie klawiatury
Blok numeryczny
Klawiatura odporna na zalanie
Moduł GPS
Ilość portów USB
Okres gwarancji [w latach]
Thunderbolt 3
Ilość portów Thunderbolt
Kolor

ThinkPad X1 Carbon 

Ten ultrabook to propozycja dla osób aktywnych, które potrzebują dostępu do komputera niezależnie od miejsca w jakim się znajdują. Komputer ThinkPad X1 Carbon 4  należy do jednych z najcieńszych i najlżejszych na rynku, dzięki czemu bez problemu zmieści się w torbie lub plecaku.

Nie należy jednak sugerować się jego niepozornymi gabarytami. Konst...

Więcej
 • ThinkPad X1 Carbon 3
  ThinkPad X1 Carbon 3
 • ThinkPad X1 Carbon 4
  ThinkPad X1 Carbon 4

  Ten ultrabook to propozycja dla osób aktywnych, które potrzebują dostępu do komputera niezależnie od miejsca w jakim się znajdują. Komputer ThinkPad X1 Carbon 4  należy do jednych z najcieńszych i najlżejszych na rynku, dzięki czemu bez problemu zmieści się w torbie lub plecaku.

  Nie należy jednak sugerować się jego niepozornymi gabarytami. Konstrukcja  z włókna węglowego stanowi skuteczne zabezpieczenie podczas upadku albo zalania. To wydawałoby się delikatne urządzenie pozytywnie przeszło szereg wojskowych testów, podczas których nie ominęły go kurz, woda, niska i wysoka temperatura, promieniowanie słoneczne oraz duże wysokości. A wszystko po to, aby ultrabook ThinkPad X1 Carbon 4 mógł być zawsze pod ręką, niezależnie od panujących warunków.

  Do niewątpliwych atutów tego modelu należy mocna bateria, która gwarantuje stabilną pracę komputera przez 10 godzin bez konieczności ładowania. Warto również wspomnieć o zastosowanej technologii RapidCharge, która umożliwia błyskawiczne zasilenie ultrabooka. Już w godzinę bateria osiąga nawet 80% ogólnej pojemności.

  W parze z ponadprzeciętną wytrzymałością idzie również wiele udogodnień. ThinkPad X1 Carbon 4 został wyposażony w podświetlaną klawiaturę, która pozwala pracować również w nocy. Pokryty antyrefleksyjną powłoką ekran zapewnia jasny i wyraźny obraz, przy jednoczesnej ochronie oczu przed zmęczeniem. A dotykowy wyświetlacz otwiera przed Tobą nowe możliwości działania. 

  Zamknięty w cienkiej i subtelnej obudowie dysk SSD oraz procesor Intel® Core™ pozwalają na intensywną eksploatację urządzenia. Niezależnie, czy szukasz narzędzia do pracy, czy też dla zabawy, ultrabook bez problemu poradzi sobie nawet z najbardziej zaawansowanymi zadaniami. Z pewnością duża w tym zasługa dwóch otworów wentylacyjnych, które zapewniają zachowanie optymalnej temperatury komputera, co znacznie zwiększa jego żywotność.

  Ultrabook ThinkPad X1 Carbon 4 to połączenie wszechstronności z mobilnością. Poniżej prezentujemy szeroki wybór tych komputerów.

 • ThinkPad X1 Carbon 5
  ThinkPad X1 Carbon 5
Porównaj 0