Katalog

Producent
Zastosowanie
Multimedialność
Wydajność
Wydajność graficzna
Kolor
Funkcja tablet
Rodzina procesora
Maksymalna wielkość pamięci [MB]
Liczba banków pamięci
Ilość dysków
Pojemność dysku nr 2 [GB]
Pojemność dysku nr 3 [GB]
Pojemność dysku nr 4 [GB]
Typ karty graficznej
Producent karty graficznej
Przekątna ekranu [cale]
Rodzaj matrycy
Napęd wbudowany
Czas pracy na baterii [min]
Podświetlenie klawiatury
Blok numeryczny
Klawiatura odporna na zalanie
Ilość portów USB
Thunderbolt 3
Ilość portów Thunderbolt
Okres gwarancji [w latach]

ThinkPad P 

Jeśli chodzi o wydajność, żaden sprzęt nie może się równać z mobilnymi stacjami roboczymi ThinkPad P. W eleganckiej obudowie tych komputerów ukryta jest potężna moc procesora i karty graficznej. A wszystko wsparte profesjonalnym oprogramowaniem z atestem ISV.

Więcej
 • ThinkPad P40 Yoga
  ThinkPad P40 Yoga

  Nazwa tego komputera nie jest przypadkowa. Tak jak jogin potrafi zachować harmonię duszy i ciała, niezależnie od wykonywanej pozycji, tak również laptop ThinkPad P40 Yoga gwarantuje stabilne i satysfakcjonujące działanie w każdej konfiguracji. To innowacyjna stacja robocza, która działa w czterech trybach, idealnie dostosowując się do potrzeb użytkownika. Oprócz standardowej funkcjonalności, może posłużyć jako tablet, ekran do prezentacji albo podstawka, ułatwiająca spisywanie ważnych danych czy też robienie notatek. Tak szeroki wachlarz możliwości z pewnością zostanie doceniony przez osoby kreatywne, które cenią swobodę działania.

  Mobilna stacja robocza ThinkPad P40 Yoga została wyposażona w szalenie mocny zestaw podzespołów. Oprócz najnowszej edycji procesora Intel® Core™ i7, znajdziemy tutaj niezawodną kartę graficzną NVIDIA GeForce Quadro M500M. To właśnie dzięki niej możliwa jest profesjonalna obróbka zdjęć i filmów wideo, a także wykonywanie zaawansowanych prac projektowych. A jeśli dodamy do tego niezwykle czuły rysik o kontrolowanej grubości linii – to już wiesz, że zyskujesz narzędzie, dzięki któremu zrealizujesz swoje najśmielsze pomysły.

  Model ThinkPad P40 Yoga to propozycja dla osób o szerokich horyzontach. Jego ponadprzeciętne możliwości mobilne sprawiają, że stanie się nieodłącznym towarzyszem każdej podróży biznesowej. A jego niekwestionowana wielofunkcyjność pozwoli na pełne rozwinięcie Twojego potencjału. Gotowy do działania?

 • ThinkPad P50
  ThinkPad P50

  Ten ultrabook z pewnością zainteresuje tych, którzy – jeśli chodzi o jakość – nie uznają kompromisów. Mobilna stacja robocza Lenovo ThinkPad P50 to niedościgniona moc, zamknięta w subtelnej i eleganckiej obudowie. Niesamowicie wydajna praca procesora Intel® Xeon™ oraz ogromna moc karty graficznej nVidia Quadro pozwalają na wykonywanie skomplikowanych i zaawansowanych projektów. Graficy i projektanci z pewnością docenią możliwości kalibratora matrycy X-Rite PANTONE®. Dzięki tej technologii obraz wiernie oddaje rzeczywiste kolory i pozwala na dokładne odzwierciedlenie nawet najdrobniejszych detali. Tak silna konfiguracja modelu Lenovo P50 umożliwi na pełne wyzwolenie Twojej kreatywności.

  Pełnowymiarowa klawiatura z czułym touchpadem, została wzbogacona przyciskami optymalizacyjnymi oraz multimedialnymi. Również nie sposób nie zauważyć manipulatora TrackPoint®, który pozwoli  na płynne poruszanie kursorem po ekranie. Tak wiele rozwiązań gwarantuje sprawniejszą i wydajniejszą pracę, praktycznie bez odrywania rąk od klawiatury.

  Kolejną innowacją, która otwiera przed użytkownikami nowe możliwości działania jest wbudowany port Thunderbolt™ 3. Pozwala on na wysyłanie danych w szybkości do  10 Gb/s, dzięki czemu wymiana nawet dużych plików oraz synchronizacja urządzeń (również wielu naraz) przebiegnie w czasie, o którym użytkownicy starszych modeli mogą tylko pomarzyć.

  Mobilna stacja robocza Lenovo ThinkPad P50 to urządzenie, które zrewolucjonizowało rynek komputerowych biznesowych. Dlatego nie czekaj i wykorzystaj wszystkie możliwości, jakie daje ten nowoczesny model.

 • ThinkPad P51
  ThinkPad P51
 • ThinkPad P50s
  ThinkPad P50s

  Mobilne stacje robocze to urządzenia, które wyznaczają nowe ścieżki rozwoju technologii komputerowej. Nic więc dziwnego, że sięgają po nie osoby, które same wyróżniają się ponadprzeciętnymi aspiracjami oraz nietuzinkowymi pomysłami. To właśnie dla nich firma Lenovo stworzyła ultrabook ThinkPad P50s, który został wyposażony w szereg naprawdę mocnych podzespołów.

  Na początek wypadałoby wspomnieć o niesamowicie wydajnym procesorze Intel® Core™ i7 6500U oraz efektywnej karcie graficznej Nvidia GeForce Quadro M500M. Tak silna konfiguracja laptopa ThinkPad P50s pozwala na bezproblemowe projektowanie skomplikowanych konstrukcji, zaawansowany montaż filmowy czy profesjonalne retuszowanie fotografii. Przy tej okazji warto również zwrócić uwagę na matowy ekran IPS (15,6”) o bardzo wysokiej rozdzielczości, który umożliwia wierne odzwierciedlenie nawet najmniejszych detali.

  Jako że mówimy o urządzeniu mobilnym, pomyślano również o bezpieczeństwie danych oraz wytrzymałej konstrukcji. Komputer ThinkPad P50s został wykonany z solidnych materiałów, skutecznie chroniących klawiaturę przed zalaniem. Dodatkowo zastosowano w nim czytnik linii papilarnych, dzięki któremu nikt postronny nie będzie miał dostępu do zgromadzonych na dysku dokumentów.

  Prezentujemy wiele konfiguracji tej mobilnej stacji roboczej. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem, co pozwoli na wybranie najbardziej odpowiadającego modelu.

 • ThinkPad P51s
  ThinkPad P51s
 • ThinkPad P70
  ThinkPad P70

  Udowodnij, że stać Cię na więcej i wybierz niezawodny komputer Lenovo. Mobilna stacja robocza ThinkPad P70 to nieodłączne narzędzie profesjonalistów z różnych branż, którzy niezależnie od sytuacji stawiają poprzeczkę bardzo wysoko. Tak wyszukanym oczekiwaniom z pewnością sprosta procesor Intel® Core™ lub Xeon™ oraz karta graficzna z rodziny GeForce Quadro. Również ekran z matrycą IPS oraz kalibratorem X-Rite PANTONE® wiernie odwzorowuje najbardziej wyszukaną mieszankę naturalnych barw, a  180-stopniowy kąt widzenia ułatwi użytkowanie komputera nawet w najbardziej niekonwencjonalnych warunkach. Zajmujesz się zaawansowanym projektowaniem? A może szukasz sprzętu do profesjonalnego montażu plików wideo? Z tym modelem nie sprawi to żadnego problemu.

  Tym bardziej, że stacja robocza ThinkPad P70 została wyposażona w ponad setkę aplikacji zgodnych z certyfikatem ISV. Jest to najlepsza gwarancja wydajności i płynności działania specjalistycznego oprogramowania biznesowego. Dodatkowo warto wspomnieć o innowacyjnym rozwiązaniu jakim jest Intel® vPro. Umożliwia ono na zabezpieczenie komputera przed kradzieżą danych oraz stanowi istotne wsparcie techniczne w przypadku serwisowania urządzenia.

  Mobilna stacja robocza ThinkPad P70 to narzędzie, pozwalające przekroczyć granice, które jeszcze do niedawna były nieosiągalne. Przejrzyj dostępne modele i wybierz najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

 • ThinkPad P71
  ThinkPad P71
Porównaj 0