Kategorie

Lista produktów producenta: Microsoft

Microsoft to firma, która słynie przede wszystkim z produkcji jednego z najpopularniejszych systemów operacyjnych na świecie - Windows, jak również aplikacji biurowych i profesjonalnych rozwiązań dla firm.

 

Urządzenia Microsoftu są wyznacznikiem dla innych producentów sprzętu. Ich jakość wykonania, wzornictwo i zastosowane podzespoły to starannie dobrane elementy, które mają na celu stworzenie sprzętu, który jest w stanie sprostać najwyższym wymaganiom użytkowników.

 

Urządzenia Microsoftu bazują na zaawansowanych mobilnych procesorach firmy Intel - Intel Core M3, i3, i5 i i7, które warto odpowiednio dobrać w zależności od potrzeb lub przeznaczenia danego sprzętu. Oferta naszego sklepu pozwala na kompleksowy dobór urządzenia, który sprawdzi się zarówno do celów profesjonalnych, jak i do mniej zaawansowanych zastosowań biurowych lub rozrywkowych.

 

Linia urządzeń Surface to nowoczesne podejście do wizji mobilnego komputera. Urządzenia hybrydowe, czyli Surface i Surface Pro łączą w sobie mobilność lekkiego, lecz dużego tableta, z wygodą użytkowania laptopa. Surface Laptop to z kolei maszyna przeznaczona głównie do pracy w sieci - wygodna klawiatura i duży ekran zapewniają komfort pracy zarówno dla twórców, jak i odbiorców treści. Z kolei SurfaceBook to urządzenia z najwyższej półki, które są stworzone z myślą o pracy w biznesie, a także profesjonalnej pracy grafików lub osób zajmujących się obróbką zdjęć i montażem wideo.

 

Serdecznie zapraszamy do konsultacji w sprawie wyboru idealnego modelu urządzenia firmy Microsoft. Chętnie udzielimy porad w zakresie wyboru konkretnej konfiguracji danego urządzenia tak, aby w pełni spełniał indywidualne potrzeby i wymagania.

Więcej
Porównaj 0