Kategorie

Lista produktów producenta: Apple

Komputery Apple to niezawodny sprzęt tworzony z myślą zarówno o profesjonalistach, jak i użytkownikach, którzy cenią sobie jakość i wygodę użytkowania. Rozwiązania mobilne firmy dostępne w naszym asortymencie, których ceny i specyfikacja techniczna dostępna jest poniżej, to laptopy wyposażone w energooszczędne procesory firmy Intel, których technologia idealnie sprawdza się do wszelkich zastosowań.

Unikalnym elementem wszystkich urządzeń Apple jest ich system operacyjny, którego aplikacje służą produktywności użytkowników. MacBook, MacBook Air i MacBook Pro to sprzęty, które wyróżnia unikalna konstrukcja, dbałość o szczegóły i jakość wykonania. Komputery Apple wykonane są z myślą o długoletnim wykorzystaniu, dlatego producent nie oszczędza na jakości surowców wykorzystywanych przy ich produkcji.

Użytkownicy, którzy szukają lekkiego i energooszczędnego komputera powinni wybrać MacBooka Air, który idealnie sprawdzi się do lekkich zadań biurowych. Klienci, którzy poszukują sprzętu do bardziej profesjonalnych i kreatywnych zastosowań powinni zdecydować się na MacBooka Pro - moc procesora i możliwość wyboru wariantu z dedykowaną kartą graficzną, to idealny wariant dla osób zajmujących się programowaniem, obróbką zdjęć lub montażem wideo. MacBook to z kolei urządzenie, które idealnie łączy w sobie wszelkie kreatywne funkcjonalności z profesjonalnym zastosowaniem - energooszczędny układ w połączeniu z nowoczesnym ekranem Retina to dobry wybór dla grafików lub osób poszukujących lekkiego i naprawdę mobilnego sprzętu.

W naszym sklepie każdy użytkownik ma możliwość wyboru sprzętu w konfiguracji, która najlepiej będzie odpowiadać jego potrzebom - dostępne są różne warianty pojemności pamięci RAM, dysków SSD, a także modelu procesora dostępnego dla danego komputera. Po porady w sprawie wyboru modelu, jak i konfiguracji dopasowanej do indywidualnych potrzeb zapraszamy do konsultacji z nami - chętnie służymy pomocą i radą odnośnie doboru odpowiedniego sprzętu.

Więcej
Porównaj 0