Kategorie

Lista produktów producenta: Acer

Acer to tajwańska firma z tradycjami, która od wielu lat zajmuje się tworzeniem sprzętu wysokiej jakości zarówno do zastosowań dla prywatnych osób, jak i biznesowego klienta, wymagającego najwyższej jakości sprzętu.


Mobilne komputery firmy Acer wyposażone są w energooszczędne układy Intela, które zapewniają najwyższą wydajność i niezawodność na rynku. Procesory z serii Intel Core - i3, i5 i i7 to jednostki odpowiednio dostosowane do wymagań użytkowników. W połączeniu z szybką pamięcią operacyjną zapewnią odpowiednie narzędzie do pracy zarówno użytkownikom domowym, profesjonalistom, którzy zajmują się kreatywnymi narzędziami, a także segmentowi biznesowemu, który liczy na niezawodność sprzętu.


W naszej ofercie dostępne są zarówno wydajne laptopy dostępne w różnych konfiguracjach i wielkościach ekranu, jak i lekkie i solidne ultrabooki o niskonapięciowych procesorach, które wytrzymują długi czas pracy na baterii.


Komputery marki Acer to również możliwość wyboru sprzętu wyposażonego w dodatkową, dedykowaną kartę graficzną. Układy firm NVIDIA i AMD nie tylko posiadają dużo mocniejszą wydajność od zintegrowanego rozwiązania, lecz również posiadają szereg funkcjonalności, które usprawniają pracę osób wykorzystujących narzędzia związane z grafiką.


W naszym sklepie oferta urządzeń firmy Acer to również wygodny system modyfikacji, który umożliwia każdemu klientowi dopasowanie wybranego modelu laptopa o dodatkową rozbudowę konfiguracji sprzętowej - w zależności od możliwości danego komputera. Na życzenie klienta możemy zmienić dostępną w urządzeniu pamięć RAM - na większą lub szybszą, zmienić lub dodać dysk HDD lub SSD, a także wyposażyć komputer w dodatkową ochronę dzięki licencji na oprogramowanie antywirusowe sprawdzonych firm. REXIT.PL ponadto oferuje darmową konfigurację i test dla każdego zakupionego komputera.

Porównaj 0