Kategorie

Lista produktów producenta: Dell

Laptopy Dell od lat cieszą się niezawodnością i wysoką jakością wykonania. W naszej ofercie posiadamy biznesowe rozwiązania firmy Dell, a ich ceny, konkretne specyfikacje techniczne z możliwością modyfikacji prezentujemy poniżej.


Urządzenia te doskonale sprawdzą się zarówno jako urządzenia mobilne, komputery biurowe lub mobilne stacje robocze. Wyśmienicie poradzą sobie z takimi zadaniami jak edycja dokumentów, obróbka graficzna, montaż wideo, czy przygotowanie prezentacji multimedialnych. W zależności od poszukiwanego przeznaczenia klient może wybrać:


- małe, energooszczędne ultrabooki - wygodne do użytkowania w podróży, o bardzo długim czasie pracy na baterii,


- solidnie wykonane, klasyczne notebooki - przekątna ekranu zwykle wynosi między 14,1' a 17,3'. Charakteryzują się zarówno wysoką jakością wykonania i wydajnością na najwyższym poziomie,


- urządzenia 2-w-1 i hybrydy - te nowe gatunki komputerów łączą w sobie wygodę użytkowania laptopa z funkcjami dostępnymi w tabletach.


Dzięki szerokiej ofercie różnych modeli i specyfikacji technicznych możliwy jest wybór notebooka idealnie dopasowanego do naszych potrzeb i wymagań firmy. Dostępne są między innymi urządzenia o różnej konfiguracji procesora (seria Core i3, i5, i7), zintegrowanej lub dedykowanej karcie graficznej (Intel HD Graphics, AMD Radeon, NVIDIA Geforce), szybkim i wydajnym dyskiem SSD lub standardowym dyskiem HDD. Niezależnie od wybranego rodzaju komputera (ultrabook, klasyczny notebook, hybryda) możliwe jest wykorzystanie naszego modyfikatora.


Sprawdzając naszą ofertę warto zaznajomić się z naszym narzędziem do konfiguracji. Narzędzie modyfikatora pozwala na rozszerzenie lub zmianę konkretnej konfiguracji laptopa Dell o dodatkowe elementy (w tym pamięć RAM, czy dodatkowy dysk). Modyfikator jest prosty i intuicyjny w użytkowaniu, a w razie ewentualnych wątpliwości chętnie służymy radą.

Porównaj 0