Lenovo / IBM

Lenovo / IBM 

Twoja firma potrzebuje niezawodnego wsparcia technicznego, które pozwoli na pełne i bezproblemowe wypełnienie wszystkich zadań. Laptopy Lenovo, których ceny i specyfikację techniczną  prezentujemy poniżej, idealnie sprawdzą się w tej roli. Zostały zaprojektowane pod kątem biznesowym, co oznacza , że doskonale radzą sobie z takimi zadaniami jak e...

Więcej
 • Essential
  Essential

  Laptopy Lenovo Essential

  Komputery należące do tej linii są idealnym przykładem połączenia optymalnej wydajności z niewysoką ceną. Laptopy Lenovo Essential doskonale radzą sobie z podstawowymi czynnościami biurowymi, gwarantując stabilne działanie systemu i zainstalowanych na nim aplikacji i programów. 

 • ThinkPad
  ThinkPad

  Modele z tej serii należą do najnowocześniejszych rozwiązań w branży komputerów przenośnych. Laptopy i mobilne stacje robocze Lenovo ThinkPad zostały zaprojektowane z myślą o ludziach aktywnych, którzy w drodze do osiągnięcia sukcesu, nie znają żadnych ograniczeń. Wyposażone w potężne podzespoły bez trudu radzą sobie ze skomplikowanymi projektami graficznymi, montażem wideo czy innymi zadaniami wymagającymi kreatywnego i operatywnego podejścia.

   

  Oprócz niezwykle wydajnej konfiguracji sprzętowej te modele charakteryzują się niepowtarzalną wytrzymałością. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii rodem z inżynierii kosmicznej, te ultrabooki bez większego trudu radzą sobie z wilgocią, zalaniem, przegrzaniem oraz innymi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. To wszystko świadczy o niezwykłej mobilności tych urządzeń.

   

  Komputery Lenovo ThinkPad to wybitnie zdolne maszyny, dzięki którym wespniesz się na nowe poziomy wydajności i kreatywności. Przekonaj się sam i przejrzyj poniższe katalogi. 

Porównaj 0