ThinkPad

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Zastosowanie
  Funkcja tablet
  Liczba banków pamięci
  Ilość dysków
  Pojemność dysku nr 2 [GB]
  Pojemność dysku nr 3 [GB]
  Typ karty graficznej
  Producent karty graficznej
  Wielkość pamięci video oddzielnej karty [MB]
  Napęd wbudowany
  Podświetlenie klawiatury
  Blok numeryczny
  Klawiatura odporna na zalanie
  Ilość portów USB
  Złącze stacji dokującej
  Okres gwarancji [w latach]
  Thunderbolt 3
  Ilość portów Thunderbolt

  ThinkPad 

  Modele z tej serii należą do najnowocześniejszych rozwiązań w branży komputerów przenośnych. Laptopy i mobilne stacje robocze Lenovo ThinkPad zostały zaprojektowane z myślą o ludziach aktywnych, którzy w drodze do osiągnięcia sukcesu, nie znają żadnych ograniczeń. Wyposażone w potężne podzespoły bez trudu radzą sobie ze skomplikowanymi projektam...

  Więcej
  • ThinkPad E
   ThinkPad E

   Prezentujemy idealną propozycję dla osób, które biorą sprawy w swoje ręce. Laptopy z serii Lenovo ThinkPad E doskonale sprawdzają się w małych oraz średnich firmach, zapewniając stabilną i bezawaryjną pracę. Modele tej kategorii łączą sobie interesującą estetykę z optymalną mocą podzespołów, co sprawia, że staną się nieodłącznym elementem Twojego biura. Przejdźmy jednak do konkretów.

   Prezentowane przez nas laptopy Lenovo ThinkPad E opierają się na sprawdzonych procesorach Intel® Core™ oraz stabilnym systemie operacyjnym Windows 10 Pro. Połączenie tych dwóch niezawodnych rozwiązań pozwala na bezproblemowe wykonywanie obowiązków bez dodatkowych zmartwień. O ochronę danych oraz szybkość działania komputera zadba dysk twardy, który – w zależności od modelu – należy do rodziny HDD, HSSD albo SSD.

   Skuteczny komputer przenośny to nie tylko godna zaufania konfiguracja sprzętowa,  ale również to, co na zewnątrz. A trzeba przyznać, że modele z serii Lenovo ThinkPad E prezentują się niezwykle estetycznie i zachęcająco. Trwała obudowa i odporna na zalanie klawiatura pozwalają na pracę poza biurem, a matowa matryca sprawia, że nawet długotrwałe użytkowanie komputera nie będzie obciążało wzroku.

   Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie ma dwóch takich samych firm, dlatego przygotowaliśmy naprawdę szeroki wybór laptopów biznesowych. Dlatego przejrzyj naszą ofertę i wybierz najbardziej satysfakcjonujący dla siebie produkt.

  • ThinkPad Helix
   ThinkPad Helix

   Tym laptopem inżynierzy Lenovo udowodnili, że należą do ścisłej światowej czołówki. ThinkPad Helix to innowacyjne urządzenie, które dzięki czterem trybom pracy idealnie dopasowują się do Twoich bieżących potrzeb. Tablet, komputer i narzędzie do prezentacji w jednym – czy potrzebujesz coś jeszcze? 

  • ThinkPad L
   ThinkPad L

   Kiedy przygotowywaliśmy naszą ofertę, staraliśmy się zebrać jak największą liczbę modeli komputerów, abyś mógł mieć pełny ogląd dostępnych możliwości. Nie inaczej jest w przypadku serii Lenovo ThinkPad L. W tej kategorii komputerów przenośnych znajdziecie urządzenia o zróżnicowanej konfiguracji sprzętowej, a co za tym idzie, różnych stopniach wydajności, mobilności oraz multimedialności. Dzięki temu będziesz mógł wybrać produkt idealnie dopasowany do profilu Twojej firmy. I to bez narażania się na zbędne koszty.

   To właśnie ekonomiczny charakter tej serii laptopów sprawia,  że należą do jednych z najczęściej wybieranych modeli. W parze z atrakcyjną ceną idą również duże możliwości tych komputerów.  Pod obudową Lenovo ThinkPad L kryje się niezawodny proces marki Intel® Core™ (od i3 do i7), szybki i pojemny dysk twardy (od 500 GB do 2 TB) oraz pamięć RAM (od 4GB do 16GB). W zależności od Twoich preferencji możesz wybrać dogodny system operacyjny z najnowszych produktów Microsoftu: Windows 7 Pro, 8.1 Pro lub 10 Pro.

   Ponadto 6-komorowa bateria oraz mobilna konstrukcja sprawią, że bez trudu możesz zabrać go gdziekolwiek tylko zechcesz.

    

   Lenovo ThinkPad L to idealny przykład komputera biznesowego, w którym za przystępną cenę otrzymujesz pełnowartościowy produkt o nienagannej estetyce i optymalnej konfiguracji sprzętowej. Aby w pełni zaznajomić się z możliwościami tego sprzętu, zachęcamy do przejrzenia poniższych katalogów.

  • ThinkPad P
   ThinkPad P

   Jeśli chodzi o wydajność, żaden sprzęt nie może się równać z mobilnymi stacjami roboczymi ThinkPad P. W eleganckiej obudowie tych komputerów ukryta jest potężna moc procesora i karty graficznej. A wszystko wsparte profesjonalnym oprogramowaniem z atestem ISV.

  • ThinkPad T
   ThinkPad T

   Jeśli chodzi o wyznaczanie nowych standardów, to ten model z pewnością nie ma sobie równych. Lenovo ThinkPad T to komputer, który został wyposażony w szereg niesamowicie mocnych podzespołów, bez trudu radzących sobie z zaawansowanymi procesami obliczeniowymi czy też profesjonalną obróbką graficzną. To zasługa przemyślanie skomponowanych elementów, które razem tworzą superwydajne urządzenie do zadań specjalnych.

   Laptopy i ultrabooki Lenovo ThinkPad T zostały wsparte solidnym zestawem komponentów. To oczywiście niezawodny procesor z rodziny Intel® Core™, szybki i naprawdę pojemny dysk twardy, szeroka pamięć RAM oraz mocna karta graficzna NVIDIA. To wszystko wsparte stabilnym oraz niezawodnym w biznesie rozwiązaniem, czyli systemem operacyjnym Windows, który standardowo jest dostępny w najnowszym wydaniu 10 Pro. Dajemy Ci również możliwość modyfikacji zaproponowanych przez nas wariantów i dopasowaniu ich do swoich potrzeb.

   Komputer Lenovo ThinkPad T to również wytrzymała obudowa, która, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, zdaje egzamin nawet w naprawdę ciężkich warunkach. Jeśli mówimy o wykorzystaniu laptopa w terenie, z pewnością przyda się informacja o baterii, która gwarantuje nawet do 13 godzin pracy.

   Seria tych komputerów nie jest jednorodna. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzenie dostępnych modeli i wybranie najbardziej odpowiadającej konfiguracji sprzętowej.

  • ThinkPad W
   ThinkPad W

   Ludzie biznesu zawsze stawiają poprzeczkę bardzo wysoko. Jesteśmy jednak przekonani, że przenośna stacja robocza Lenovo/IBM ThinkPad W z pewnością dorówna ich oczekiwaniom. Nad tą serią komputerów pracowali najwybitniejsi inżynierzy, aby stworzyć urządzenie o niedoścignionej mocy, zamkniętej jednak w lekkiej i mobilnej obudowie. W ten sposób otrzymujesz pierwszorzędne narzędzie, które pozwoli w pełni wyzwolić Twój talent i kreatywność.

   Komputer Lenovo/ IBM ThinkPad W posiada procesory o niezrównanej mocy obliczeniowej. Jak zawsze niezawodna rodzina Intel® Core™ została wsparta kartą graficzną NVIDIA Quadro, dzięki czemu profesjonalne projektowanie czy też zaawansowana obróbka fotograficzna nie będzie stanowić żadnego problemu. A matowy ekran HD o wysokiej rozdzielczości tylko ułatwi wykonywanie tych zadań.

   Tak potężna konfiguracja nie byłaby niczym niezwykłym, gdyby nie niewiarygodna mobilność tej stacji roboczej Lenovo/ IBM ThinkPad W. Lekka – jak na takie parametry – obudowa nie będzie stanowić obciążenia, a wytrzymała bateria potrafi pracować bez ładowania nawet do 16,5 godziny.

   Przyznasz więc, że masz do czynienia z piekielnie mocną maszyną. Warto więc zapoznać się ze szczegółową specyfikacją techniczną tego urządzenia.

  • ThinkPad X
   ThinkPad X

   Ta seria komputerów zdecydowanie wykracza poza standardowe znaczenie słowa „mobilny”. Ultrabooki Lenovo ThinkPad X należą do jednych z najlżejszych i najcieńszych na rynku, dzięki czemu bez trudu zmieszczą się w torebce lub plecaku. I żadnego trudu nie sprawi ich transportowanie. A jeśli dodamy do tego naprawdę mocną baterię (do 16,5 godzin pracy!) – to czy może być lepsze urządzenie do pracy daleko poza biurem?

    

   Kiedy mówimy o tej serii ultrabooków warto zwrócić szczególną uwagę na dwa modele. Obudowa komputera Lenovo ThinkPad X 1 Carbon została wzmocniona z włókna węglowego, dzięki czemu żaden model nie może mu się równać pod względem solidności wykonania oraz wytrzymałości. Potwierdziły to zresztą liczne wojskowe testy odpornościowe, w których to urządzenie wypadło wyśmienicie.

    

   Drugi model to X1 Yoga. Na pierwszy rzut oka wygląda jak typowy ultrabook. Ale jego nazwa nie powstała w wyniku przypadku. To konwertowalne urządzenie, które możesz przekształcić w klasyczny komputer przenośny, tablet, narzędzie do prezentacji albo komunikacji. Czyż takie rozwiązanie nie będzie najbardziej praktycznym w trakcie podróży?

    

   Znasz już mobilne możliwości laptopów Lenovo ThinkPad X. Czas, abyś poznał ich pełną specyfikację techniczną, którą przedstawiliśmy poniżej.

  • ThinkPad Yoga
   ThinkPad Yoga

   Ta seria komputerów została zaprojektowana z myślą o osobach aktywnych i kreatywnych, które zawsze dysponują nadwyżką dobrych pomysłów. Ultrabooki Lenovo/IBM ThinkPad Yoga należą do urządzeń konwertowalnych, co – prościej mówiąc – oznacza możliwość ich przekształcania, zgodnie z bieżącymi potrzebami. Modele w tej kategorii działają w czterech trybach:

   •                   laptop – standardowe funkcje w klasycznej formie;
   •                   tablet – większa swoboda i mobilność dzięki odłączeniu ekranu;
   •                   namiot – idealne rozwiązanie do prezentacji, oglądania filmu lub rozmów przez komunikatory internetowe;
   •                   podstawka – korzystanie z instrukcji w Internecie albo przepisów kuchennych nigdy nie było tak proste.

    

   Sam widzisz, że ultrabook Lenovo/IBM ThinkPad Yoga to naprawdę uniwersalne urządzenie, dające Ci nieskończone możliwości. Nie należy jednak traktować tych rozwiązań jak prostego gadżetu. Dzięki mocnego procesorowi z rodziny Intel® Core™, szybkiemu dyskowi twardemu (o pojemności do 2 TB) oraz wydajnej karcie graficznej – otrzymujesz pełnowartościowy komputer, które nie zawiedzie Ciebie w żadnej sytuacji.

   Dlatego warto zapoznać się z dostępnymi modelami w serii Lenovo/IBM ThinkPad Yoga i wybrać najlepszy dla siebie produkt.

  Porównaj 0