Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Zastosowanie
  Wydajność graficzna
  Wytrzymałość
  Funkcja tablet
  Wielkość Pamięci [MB]
  Maksymalna wielkość pamięci [MB]
  Liczba banków pamięci
  Ilość dysków
  Pojemność dysku nr 2 [GB]
  Typ karty graficznej
  Producent karty graficznej
  Wielkość pamięci video oddzielnej karty [MB]
  Przekątna ekranu [cale]
  Rozdzielczość [dpi]
  Rodzaj ekranu
  Ekran dotykowy
  Napęd wbudowany
  Czas pracy na baterii [min]
  Ilość komór baterii
  Podświetlenie klawiatury
  Blok numeryczny
  Klawiatura odporna na zalanie
  Modem WWAN
  Moduł GPS
  Ilość portów USB
  Złącze stacji dokującej
  Okres gwarancji [w latach]
  Thunderbolt 3
  Ilość portów Thunderbolt

  ThinkPad E 

  Prezentujemy idealną propozycję dla osób, które biorą sprawy w swoje ręce. Laptopy z serii Lenovo ThinkPad E doskonale sprawdzają się w małych oraz średnich firmach, zapewniając stabilną i bezawaryjną pracę. Modele tej kategorii łączą sobie interesującą estetykę z optymalną mocą podzespołów, co sprawia, że staną się nieodłącznym elementem Twojeg...

  Więcej
  • ThinkPad Edge E450
   ThinkPad Edge E450

   Model laptopa Lenovo ThinkPad e450 stanowi doskonałe rozwiązanie biznesowe i pozwala na pracę zarówno w biurze, jak i w trakcie podróży. To archiwalny model, ale parametry tego lapropa sprawiają, że wciąż jest popularnym modelem i punktem odniesienia dla swoich następców. Każdy kolejny model linii ThinkPad E jest porównywany do świetnej serii 450. Jego dodatkowy atut stanowi stosunek ceny do oferowanych parametrów.

   W sklepie internetowym rexit.pl można nabyć ten wyjątkowy sprzęt w atrakcyjnej cenie.

   Parametry Lenovo ThinkPad e450:

   Waga

   Do niewątpliwych plusów tego modelu należy niezwykle niska waga, która pozwala na komfortowy transport urządzenia.

   Konstrukcja

   Warto podkreślić niezmiernie wytrzymałą, a jednocześnie smukłą konstrukcję z aluminiową pokrywą ekranu. Stanowi ona doskonałą ochronę podzespołów w przypadku trudnych warunków transportu czy upadku laptopa. Czynniki te są ważne z punktu widzenia osób, których praca związana jest z częstymi podróżami.

   Bateria

   Wspomnienia wymaga także kolejny, istotny z punktu widzenia użytkowania laptopa, parametr. Zastosowana litowo – jonowa bateria jest bardzo wytrzymała. Ta cecha pozwala na całodzienną pracę bez konieczności podłączenia komputera do źródła energii elektrycznej, co przy mobilnym charakterze pracy stanowi zaletę nie do przecenienia.

   Dźwięk

   ThinkPad e450 produkcji Lenovo może być również dobrym narzędziem do przeprowadzania lub uczestnictwa w wideokonferencjach biznesowych. Pozwalają na to zapewniająca doskonałą jakość obrazu kamera HD, jak również podwójny mikrofon posiadający dodatkowo funkcję redukcji szumów.

   Obraz

   Na wygodę użytkowania wpływa też 14-calowy wyświetlacz, który pokryty jest powłoką antyrefleksyjną, znacznie zmniejszającą dyskomfort widzenia towarzyszący długiej pracy przy komputerze. Dostępny jest on w wersjach: HD (1366 x 768) lub Full HD (1920 x 1080) z matrycą IPS.

   Przesyłanie danych

   Co prawda prezentowany model nie posiada napędu optycznego, jednak nie powoduje to utrudnienia w przesyłaniu danych - rozwiązano to przez dwa złącza transferu danych USB 3.0 i standardowy port USB.

  • ThinkPad E460
   ThinkPad E460

   Ten model powinien stać się nieodłącznym elementem każdego biura. Stonowana obudowa komputera ThinkPad E460  kryje pod sobą niezawodny procesor Intel® Core™, którego niezawodność została potwierdzona w licznych testach. Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Pro gwarantuje płynne działanie sprzętu oraz oprogramowania. Do niewątpliwych korzyści płynących z tego systemu jest jego szybkie uruchamianie i wznawianie działania. Dzięki temu będziesz mógł prawie natychmiast wrócić do pracy, bez niepotrzebnego zwlekania. Osoby przyzwyczajone do korzystanie ze starszych wersji systemu mają możliwość modyfikacji zamówienia.

    

   Ten laptop  w szczególny sposób dba o Twój komfort. Klawiatura modelu ThinkPad E460 została wyposażona w touchpad oraz trackpoint, co pozwala na płynne poruszanie kursorem po ekranie. Dodatkowo ergonomiczne ułożenie klawiszy nie pozwala na obciążenie stawów podczas intensywnej pracy.

    

   Do niewątpliwych atutów tego modelu należy możliwość podłączenia stacji dokującej Lenovo One Link. Dzięki temu urządzeniu możecie korzystać z wielu urządzeń naraz, co w znaczny sposób usprawnia wykonywanie obowiązków. A trzy wejścia USB 3.0 pozwalają na szybkie przesyłanie danych.

    

   To oczywiście tylko ułamek możliwości tego urządzenia. Przejrzyj dostępne warianty laptopa ThinkPad E460 i wybierz ten, który najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie.

  • ThinkPad E470
   ThinkPad E470

   ThinkPad E470 to model laptopów Lenovo stworzony z myślą o użytkownikach, którzy przede wszystkim cenią komfort i wygodę korzystania z komputera.

    

   Design urządzenia czerpie inspiracje z klasycznych komputerów ThinkPad, które od 25 lat są udoskonalane pod kątem ergonomii, jak i wysokiej jakości materiałów wykorzystanych do ich produkcji. Klienci poszukujący sprzętu do różnych zastosowań powinni wybrać właśnie ten model.

    

   ThinkPad E470 bazuje na wydajnym i energooszczędnym układzie firmy Intel, co zapewnia niezawodną pracę przy każdych warunkach.

    

   Komputery dostępne są w różnej konfiguracji, co pozwala na dobór podzespołów do konkretnego przeznaczenia danego urządzenia. Wygodny dostęp do podzespołów ułatwi ewentualne rozszerzenie konfiguracji o dodatkowy RAM, czy wymianę dysku na większa pojemność.

    

   Zachęcamy do kontaktu z nami w celu - z radością pomożemy dobrać komputer do indywidualnych wymagań i jego przeznaczenia.

  • ThinkPad E480
   ThinkPad E480
  • ThinkPad Edge E550
   ThinkPad Edge E550

   Ten komputer z pewnością nie zawiedzie ludzi biznesu. To ponadprzeciętne urządzenie nie tylko zapewnia bezproblemową pracę, ale przede wszystkim komfortowe użytkowanie. ThinkPad Edge E550 został wyposażony w ergonomiczną klawiaturę z trackpointem i jest w pełni kompatybilny z technologią OneLink. 

  • ThinkPad E560
   ThinkPad E560

   Prezentowany model charakteryzuje się szerokim możliwościami, wysoką wydajnością oraz komfortem użytkowania. Dlatego doskonale sprawdza się zarówno w biurze, jak również w domu. Od strony technicznej laptop Lenovo ThinkPad E560 prezentuje się naprawdę imponująco. Silny procesor Intel® Core™, szybki dysk SSD oraz niezawodny system operacyjny Windows 10 Pro tworzą zgrany zespół, zapewniający bezproblemowe działanie sprzętu. Osobom, które preferują starsze wersje systemu, daliśmy możliwość wybrania wcześniejszych rozwiązań Microsoftu.

    

   Model Lenovo E560 został zaprojektowany w taki sposób, aby jego użytkowanie było przyjemnością. Wytrzymała bateria gwarantuje cały dzień pracy urządzenia bez potrzeby szukania gniazdka. Również sam laptop może być używany jako źródło zasilania. Dzięki odpowiedniemu wejściu istnieje możliwość podłączenia stacji dokującej OneLink, pozwalającej na korzystanie z wielu urządzeń naraz. Dodatkowo  karta AMD Radeon, ekran Full HD oraz głośniki zaprojektowane w technologii Dolby® Advanced Audio™ pozwolą przenieść się w świat ulubionej gry lub filmu.

    

   Komputer Lenovo ThinkPad E560 to idealny przykład harmonijnej konfiguracji, która pozwoli na pełne rozwinięcie Twoich możliwości, gwarantując przy tym świetną zabawę.

  • ThinkPad E570
   ThinkPad E570

   ThinkPad E570 to nowoczesna seria urządzeń firmy Lenovo, które tworzone są z myślach o entuzjastach pracy na mobilnych urządzeniach.

    

   Design urządzenia bazuje na klasycznych ThinkPadach, które tworzone są już od 25 lat, lecz wprowadzone udogodnienia idealnie dopasowują się do wymagań nowoczesnego użytkownika.

    

   Komputery dzięki o obsłudze procesorów Intel Core z serii Skylake (7000), posiadają wsparcie dla nowoczesnych i szybkich pamięci DDR4. W połączeniu z możliwością zastosowania w tych komputerach wydajnych dysków SSD otrzymujemy gwarancję niezawodnej i sprawnej pracy nawet przy wymagających aplikacjach i dużej wielozadaniowości.

    

   Szeroka ilość portów, a także obecność napędu DVD z możliwością nagrywania płyt sprawia, że komputer jest idealnym rozwiązaniem zarówno jako mobilnego biura, jak i lekkiej maszyny multimedialnej.

    

   Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszego narzędzia modyfikatora, który umożliwia dopasowanie wymagań odnośnie dysku twardego lub SSD w komputerze, a także wyboru systemu operacyjnego komputera. W razie ewentualnych pytań lub wątpliwości co do danego modelu laptopa zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi - z radością pomożemy w doborze odpowiedniego komputera.

  • ThinkPad E580
   ThinkPad E580
  • ThinkPad E585
   ThinkPad E585
  Porównaj 0