Katalog

Producent
Zastosowanie
Wydajność graficzna
Wytrzymałość
Kolor
Funkcja tablet
Wielkość Pamięci [MB]
Maksymalna wielkość pamięci [MB]
Liczba banków pamięci
Ilość dysków
Pojemność dysku nr 2 [GB]
Typ karty graficznej
Producent karty graficznej
Przekątna ekranu [cale]
Rozdzielczość [dpi]
Rodzaj ekranu
Ekran dotykowy
Napęd wbudowany
Czas pracy na baterii [min]
Ilość komór baterii
Podświetlenie klawiatury
Blok numeryczny
Klawiatura odporna na zalanie
Modem WWAN
Moduł GPS
Ilość portów USB
Thunderbolt 3
Ilość portów Thunderbolt
Okres gwarancji [w latach]

ThinkPad E 

Prezentujemy idealną propozycję dla osób, które biorą sprawy w swoje ręce. Laptopy z serii Lenovo ThinkPad E doskonale sprawdzają się w małych oraz średnich firmach, zapewniając stabilną i bezawaryjną pracę. Modele tej kategorii łączą sobie interesującą estetykę z optymalną mocą podzespołów, co sprawia, że staną się nieodłącznym elementem Twojeg...

Więcej
 • ThinkPad Edge E450
  ThinkPad Edge E450

  Ten model jest doskonałym rozwiązaniem biznesowym. Lekka i prawdziwie mobilna konstrukcja modelu ThinkPad Edge E450 pozwala na wygodne transportowanie komputera, a wytrzymała bateria pozwala na całodzienną pracę, i to bez potrzeby szukania gniazda elektrycznego.

 • ThinkPad E460
  ThinkPad E460

  Ten model powinien stać się nieodłącznym elementem każdego biura. Stonowana obudowa komputera ThinkPad E460  kryje pod sobą niezawodny procesor Intel® Core™, którego niezawodność została potwierdzona w licznych testach. Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Pro gwarantuje płynne działanie sprzętu oraz oprogramowania. Do niewątpliwych korzyści płynących z tego systemu jest jego szybkie uruchamianie i wznawianie działania. Dzięki temu będziesz mógł prawie natychmiast wrócić do pracy, bez niepotrzebnego zwlekania. Osoby przyzwyczajone do korzystanie ze starszych wersji systemu mają możliwość modyfikacji zamówienia.

   

  Ten laptop  w szczególny sposób dba o Twój komfort. Klawiatura modelu ThinkPad E460 została wyposażona w touchpad oraz trackpoint, co pozwala na płynne poruszanie kursorem po ekranie. Dodatkowo ergonomiczne ułożenie klawiszy nie pozwala na obciążenie stawów podczas intensywnej pracy.

   

  Do niewątpliwych atutów tego modelu należy możliwość podłączenia stacji dokującej Lenovo One Link. Dzięki temu urządzeniu możecie korzystać z wielu urządzeń naraz, co w znaczny sposób usprawnia wykonywanie obowiązków. A trzy wejścia USB 3.0 pozwalają na szybkie przesyłanie danych.

   

  To oczywiście tylko ułamek możliwości tego urządzenia. Przejrzyj dostępne warianty laptopa ThinkPad E460 i wybierz ten, który najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie.

 • ThinkPad E470
  ThinkPad E470
 • ThinkPad Edge E550
  ThinkPad Edge E550

  Ten komputer z pewnością nie zawiedzie ludzi biznesu. To ponadprzeciętne urządzenie nie tylko zapewnia bezproblemową pracę, ale przede wszystkim komfortowe użytkowanie. ThinkPad Edge E550 został wyposażony w ergonomiczną klawiaturę z trackpointem i jest w pełni kompatybilny z technologią OneLink. 

 • ThinkPad E560
  ThinkPad E560

  Prezentowany model charakteryzuje się szerokim możliwościami, wysoką wydajnością oraz komfortem użytkowania. Dlatego doskonale sprawdza się zarówno w biurze, jak również w domu. Od strony technicznej laptop Lenovo ThinkPad E560 prezentuje się naprawdę imponująco. Silny procesor Intel® Core™, szybki dysk SSD oraz niezawodny system operacyjny Windows 10 Pro tworzą zgrany zespół, zapewniający bezproblemowe działanie sprzętu. Osobom, które preferują starsze wersje systemu, daliśmy możliwość wybrania wcześniejszych rozwiązań Microsoftu.

   

  Model Lenovo E560 został zaprojektowany w taki sposób, aby jego użytkowanie było przyjemnością. Wytrzymała bateria gwarantuje cały dzień pracy urządzenia bez potrzeby szukania gniazdka. Również sam laptop może być używany jako źródło zasilania. Dzięki odpowiedniemu wejściu istnieje możliwość podłączenia stacji dokującej OneLink, pozwalającej na korzystanie z wielu urządzeń naraz. Dodatkowo  karta AMD Radeon, ekran Full HD oraz głośniki zaprojektowane w technologii Dolby® Advanced Audio™ pozwolą przenieść się w świat ulubionej gry lub filmu.

   

  Komputer Lenovo ThinkPad E560 to idealny przykład harmonijnej konfiguracji, która pozwoli na pełne rozwinięcie Twoich możliwości, gwarantując przy tym świetną zabawę.

 • ThinkPad E570
  ThinkPad E570
Porównaj 0