ThinkPad Helix 

Tym laptopem inżynierzy Lenovo udowodnili, że należą do ścisłej światowej czołówki. ThinkPad Helix to innowacyjne urządzenie, które dzięki czterem trybom pracy idealnie dopasowują się do Twoich bieżących potrzeb. Tablet, komputer i narzędzie do prezentacji w jednym – czy potrzebujesz coś jeszcze? 

Więcej
 • ThinkPad Helix 2
  ThinkPad Helix 2

  ThinkPad Helix 2 to nowoczesne, hybrydowe rozwiązanie od firmy Lenovo, które dzięki wysokiej jakości wykonania przemówi nawet do najbardziej wymagających użytkowników.

   

  Zastosowany w Helix 2 mobilny układ Intel Core M idealnie nadaje się do pracy jako maszyna do pisania, przeglądania treści w sieci, oglądania materiałów multimedialnych, a także jako komputer do programowania.

   

  Niezwykle niski pobór energii tego układu pozwala na uzyskanie długiej pracy urządzenia na baterii, co pomaga przy pracy w podróży lub innych miejscach, gdzie nie zawsze mamy możliwość pracy z urządzeniem podłączonym do sieci elektrycznej.

   

  Dzięki szybkiemu dyskowi SSD użytkownik ma gwarancję wygodnej pracy przy dużej ilości uruchomionych aplikacji - możliwość instalacji do 8 GB pamięci pomaga przy wielozadaniowości z użyciem tej mobilnej hybrydy.

Porównaj 0