Katalog

Producent
Zastosowanie
Multimedialność
Wydajność
Wydajność graficzna
Mobilność
Wytrzymałość
Funkcja tablet
Rodzina procesora
Wielkość Pamięci [MB]
Maksymalna wielkość pamięci [MB]
Liczba banków pamięci
Ilość dysków
Pojemność dysku nr 1 [GB]
Typ karty graficznej
Producent karty graficznej
Przekątna ekranu [cale]
Rozdzielczość [dpi]
Rodzaj ekranu
Ekran dotykowy
Rodzaj matrycy
Rodzaj napędu
Napęd wbudowany
Czas pracy na baterii [min]
Ilość komór baterii
Podświetlenie klawiatury
Blok numeryczny
Klawiatura odporna na zalanie
Modem WWAN
Moduł GPS
Ilość portów USB
Okres gwarancji [w latach]
Kolor

ThinkPad Helix 

Tym laptopem inżynierzy Lenovo udowodnili, że należą do ścisłej światowej czołówki. ThinkPad Helix to innowacyjne urządzenie, które dzięki czterem trybom pracy idealnie dopasowują się do Twoich bieżących potrzeb. Tablet, komputer i narzędzie do prezentacji w jednym – czy potrzebujesz coś jeszcze? 

Więcej
 • ThinkPad Helix 2
  ThinkPad Helix 2

  ThinkPad Helix 2 to nowoczesne, hybrydowe rozwiązanie od firmy Lenovo, które dzięki wysokiej jakości wykonania przemówi nawet do najbardziej wymagających użytkowników.

   

  Zastosowany w Helix 2 mobilny układ Intel Core M idealnie nadaje się do pracy jako maszyna do pisania, przeglądania treści w sieci, oglądania materiałów multimedialnych, a także jako komputer do programowania.

   

  Niezwykle niski pobór energii tego układu pozwala na uzyskanie długiej pracy urządzenia na baterii, co pomaga przy pracy w podróży lub innych miejscach, gdzie nie zawsze mamy możliwość pracy z urządzeniem podłączonym do sieci elektrycznej.

   

  Dzięki szybkiemu dyskowi SSD użytkownik ma gwarancję wygodnej pracy przy dużej ilości uruchomionych aplikacji - możliwość instalacji do 8 GB pamięci pomaga przy wielozadaniowości z użyciem tej mobilnej hybrydy.

Porównaj 0