Kategorie

Lista produktów producenta: Fujitsu

Komputery japońskiego producenta to rozwiązania idealne dla biznesu, firm, jak i dla prywatnych klientów. Firma z ponad 80 letnim doświadczeniem zna potrzeby swoich klientów i stara zapewnić im jakość produktów na jakie zasługują.

Laptopy z serii LifeBook oraz Celsius to komputery, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Urządzenia stworzone są z wysokiej jakości konstrukcji - wytrzymałego plastiku lub lekkich stopów metali. Pozwala to na utrzymanie zarówno mobilności samego komputera, jak również zapewnienie mu długiej żywotności i odporności na cięższe warunki.

Komputery Fujitsu wyposażone są w najnowsze, energooszczędne układy firmy Intel. Procesory Intel z serii Core i3, i5 i i7 to jednostki, które bezproblemowo poradzą sobie z każdym zadaniem, a zintegrowane układy GPU pozwalają na odtwarzanie materiałów wysokiej rozdzielczości lub prostą pracę na grafice i obróbce zdjęć.

Maszyny wykorzystujące procesory Intel z serii Xeon to jednostki przeznaczone do bardziej zaawansowanej pracy, która potrzebuje odpowiedniej mocy obliczeniowej i dużej wielowątkowości.

Osoby potrzebujące komputera z większą mocą w kwestii obróbki grafiki i renderowania obiektów 3D mogą zdecydować się na jednostki wyposażone w dedykowaną kartę graficzną. Laptopy Fujitsu mogą posiadać układy od firmy NVIDIA z profesjonalnej serii Quadro lub GeForce dedykowane mniej profesjonalnym zastosowaniom.

W ofercie naszego sklepu posiadamy możliwość spersonalizowanej konfiguracji komputerów na życzenie klienta. Dobór lub wymiana dysku twardego lub SSD i rozszerzenie pamięci RAM jest dostępne w zależności od specyfikacji danego urządzenia. REXIT.PL oferuje ponadto darmową usługę konfiguracji i test każdego zakupionego urządzenia.

Więcej
Porównaj 0