ThinkPad L 

Kiedy przygotowywaliśmy naszą ofertę, staraliśmy się zebrać jak największą liczbę modeli komputerów, abyś mógł mieć pełny ogląd dostępnych możliwości. Nie inaczej jest w przypadku serii Lenovo ThinkPad L. W tej kategorii komputerów przenośnych znajdziecie urządzenia o zróżnicowanej konfiguracji sprzętowej, a co za tym idzie, różnych stopniach wy...

Więcej
 • ThinkPad L440
  ThinkPad L440

  Lenovo ThinkPad L440 doskonale pełni funkcje laptopa biznesowego. W sklepie internetowym rexit.pl otrzymają go Państwo w bardzo atrakcyjnej cenie. Dużym atutem tego sprzętu jest jego konfiguracja.  Znajduje się ona na bardzo wysokim poziomie i spełni oczekiwania wymagających Klientów. Lenovo L440 stanowi przykład urządzenia mającego swoje zastosowanie zarówno w pracy, jak i w domu.

  Lenovo ThinkPad L440 - cechy:

  Mimo, że ten model posiada naprawdę mocną konfigurację sprzętową, to nie musisz sięgać głębiej do kieszeni. ThinkPad L440 to przykład ekonomicznego urządzenia, które doskonale sprawdzi się zarówno w biurze, jak również w domu. A także poza nimi. W końcu jego solidna i wytrzymała obudowa pozwoli zabrać go, gdzie tylko chcesz.

  Ekran

  Wymieniając tylko część z licznych zalet tego modelu, trzeba wspomnieć o ekranie z matrycą „HD anti-glare“ zapewniającą wysoką jakość obrazu oraz zapobiegającą zmęczeniu wzroku poprzez zniwelowanie odblasków. Matryca LCD posiada rozdzielczość 1600x900 dpi. Użyto tutaj też technologii TN, która pozwala na dobre odwzorowanie kolorów i wysokie kąty widzenia. Ekran charakteryzuje też możliwość odchylenia go o 180 stopni, jednocześnie przy stabilnym utrzymywaniu go w wybranej pozycji przez wytrzymałe zawiasy.

  Klawiatura

  Kolejny zdecydowany plus tego modelu to odporna na zachlapanie klawiatura. Dzięki gładkiej i nieco wgłębionej powierzchni klawiszy nawet szybkie pisanie przy jej pomocy jest przyjemne i nie męczy palców. Wiele osób twierdzi nawet, że klawiatura Lenovo L440 jest bardziej wygodna niż te przeznaczone do komputerów stacjonarnych.

  Obudowa

  Warto też zwrócić uwagę na obudowę, która charakteryzuje się smukłością i prostotą wykonania. Nie umniejsza to jednak jej solidności i trwałości, a połączenie tych cech nie należy do łatwych.
  Opisany model stanowi doskonały przykład ekonomicznego laptopa o bardzo dobrych osiągach. Lenovo L440, pomimo wspomnianej mocnej konfiguracji, w sklepie internetowym rexit.pl nabędą Państwo w korzystnej cenie.

  Zachęcamy również do konsultacji z doradcą online, który pomoże w dokonaniu wyboru sprzętu spełniające Państwa oczekiwania oraz rozwieje wszelkie wątpliwości.

 • ThinkPad L450
  ThinkPad L450

  Prezentowany model stanie się Twoim nieodłącznym towarzyszem w podróży biznesowej lub w kontaktach z klientem. W lekkiej konstrukcji laptopa ThinkPad L450 ukryto potężny zestaw podzespołów z procesorem Intel® Core™ i systemem Windows 10 Pro na czele.

 • ThinkPad L460
  ThinkPad L460

  Prezentujemy super wytrzymały i bezpieczny laptop, który mimo biznesowego charakteru, doskonale radzi sobie z prostą obróbką graficzną czy też projekcją filmów. To wszystko zasługa wydajnego i szybkiego procesora Intel® Core™, który jest najlepszą gwarancją stabilnej i bezproblemowej pracy.

   

  Ponadprzeciętnie wytrzymała obudowa jest najlepszym dowodem na mobilność tego urządzenia. Model ThinkPad L460 przeszedł szereg skomplikowanych i wymagających testów, które zakończyły się przyznaniem certyfikatu MIL-SPEC. Otrzymują go tylko te urządzenia, które doskonale radzą sobie z wilgocią, niską lub wysoką temperaturą, zalaniem oraz szeregiem innych czynników zewnętrznych. Teraz już wiesz, że możesz zabrać ten komputer gdziekolwiek zechcesz bez ryzyka awarii.

   

  ThinkPad L460 jest on godny zaufania nie tylko od strony technicznej, ale również bezpieczeństwa danych.  Dzięki czytnikowi linii papilarnych tylko Ty będziesz miał dostęp do urządzenia, a technologia Intel® vPro stanowi skuteczne narzędzie do zarządzania aktualizacjami i serwisem.

   

  ThinkPad L460 to laptop o naprawdę szerokich możliwościach. Dlatego sugerujemy, aby zapoznać się z pełną ofertą tych modeli.

 • ThinkPad L470
  ThinkPad L470

  ThinkPad L470 to lekkie i mobilne laptop z serii biznesowych urządzeń Lenovo.

   

  Dzięki zastosowaniu lekkiego, chropowatego tworzywa sztucznego do stworzenia obudowy, otrzymujemy łatwy do przenoszenia komputer, który jest odporny na zabrudzenia, a jednocześnie nie wyślizgnie się z rąk przy wyjmowaniu go z torby czy plecaka.

   

  ThinkPad L470 posiada sporą baterię, która jest jednym z dużych plusów urządzenia. Dużych rozmiarów bateria pozwala na podniesienie konstrukcji laptopa zapewniając mu dodatkowe chłodzenie na dolnej ściance konstrukcji, dodatkowo zapewniając mu długi czas pracy bez konieczności podłączenia do sieci elektrycznej.

   

  Komputer posiada wygodny port (tzw. gorącą-stopkę), który umożliwia na szybkie podłączenie do stacji dokującej, dzięki czemu szybko można przejść z przenośnego trybu pracy do trybu multimedialnej stacji roboczej.

   

  Dzięki niskonapięciowemu procesorowi z serii Intel Skylake z technologią HyperThreading urządzenie nie osiąga dużych temperatur, a wydajne chłodzenie pozwala mu na uzyskanie maksymalnej mocy obliczeniowej przy cięższym obłożeniu aplikacjami.

   

  Możliwość konfiguracji komputera w ofercie Rexit.pl w różne podzespoły, w tym szybki dysk SSD sprawia, że jest to solidne rozwiązanie do pracy na wielu aplikacjach na raz, które bez problemu poradzi sobie zarówno z biurowym, jak i bardziej profesjonalnym zastosowaniem - do programowania, edycji zdjęć, czy montażu wideo.

 • ThinkPad L480
  ThinkPad L480
 • ThinkPad L540
  ThinkPad L540

  ThinkPad L540 to kolejny produkt z tej serii Lenovo laptop, który znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym. Uwagę należy zwrócić na jego dobrą konfigurację, idącą w parze z niezmiernie atrakcyjną ceną. To niezawodne urządzenie zostało wsparte silnym procesorem, szybkim i pojemnym dyskiem twardym, systemem Windows 10 Pro, mocną baterią oraz zestawem optymalnego oprogramowania. A wszystko po to, byś mógł korzystać z ThinkPad L540 gdzie chcesz i jak chcesz.

  Lenovo ThinkPad L540 - cechy:

  Procesor

  Jako pierwszą z jego cech, należy wymienić wsparcie czterordzeniowym procesorem Intel® Core™. Niezawodnie przetwarza on dane i nadzoruje pracę pozostałych podzespołów, co wpływa na szybkie i sprawne działanie tego laptopa.

  Wbudowany w procesor układ graficzny Intel® HD jest gwarantem wysokiej jakości obrazu w rozdzielczości 4K. Dzięki temu ThinkPad L540 możemy wykorzystywać zarówno w grach, przy pracach biurowych, jak i edycji zdjęć. Jego niski pobór energii wydłuża też czas pracy komputera.

  System operacyjny

  Zainstalowany w ThinkPad L540 System Windows 10 Pro sprawnie zarządza wszystkimi programami nawet wtedy, gdy uruchomionych jest ich kilka czy kilkanaście jednocześnie. Znacznie podnosi to komfort i szybkość pracy oraz nie zmusza do ciągłego zamykania potrzebnych aplikacji.

  Twardy dysk

  Nie można też zapominać o szybkim i pojemnym dysku twardym w Lenovo ThinkPad L540. Dzięki niemu mamy możliwość przechowywania sporej ilości danych na naszym komputerze. Cecha ta sprawdzi się szczególnie podczas pracy mobilnej czy podróży służbowych. Często musimy mieć w takich sytuacjach dostęp do dużej ilości informacji, zawartych przykładowo w materiałach video czy obrazach w dużych rozdzielczościach.

  Wszystkie wymienione wyżej cechy, jak i wiele innych parametrów Lenovo ThinkPad L540 sprawiają, że możesz z niego korzystać gdzie chcesz i jak chcesz. Zachęcamy więc do zapoznania się z pełną specyfikacją w sklepie internetowym rexit.pl.

  Aby ułatwić Państwu wybór czy wyjaśnić jakiekolwiek wątpliwości dotyczące konfiguracji tego modelu, zapraszamy do rozmowy z naszym konsultantem online dostępnym na stronie rexit.pl.

 • ThinkPad L560
  ThinkPad L560

  Ludzie biznesu cenią sobie niezawodność, skuteczność oraz zaufanie. Nic więc dziwnego, że wybierają laptop ThinkPad L560. To urządzenie doskonale sprawdza się podczas pracy w biurze, gwarantując płynne i bezawaryjne działanie nawet przy intensywnym użytkowaniu. A wbudowany system zabezpieczeń pozwala na efektywną ochronę zgromadzonych danych.

   

  To urządzenie prawdziwie mobilne. Mówimy nie tylko o niskiej wadze (2,4 kg) oraz niewielkiej grubości (27,6 mm), dzięki którym możliwe jest schowanie laptopa do torby i plecaka oraz noszenie go bez większego obciążenia. Mamy głównie na myśli wytrzymałą i szczelną obudowę, która została wykonana z myślą o ludziach aktywnych. Potwierdzona atestem MIL-SPEC odporność na zalanie, niską i wysoką temperaturę, wilgotność, drgania umożliwia użytkowanie laptopa ThinkPad L560 w dowolnym miejscu. W końcu posiada on niezwykle oszczędną baterię, dzięki której działa on przez ponad 7 godzin bez potrzeby ładowania.

   

  Zajrzyjmy jednak do środka. Wysoce wydajny procesor z rodziny Intel® Core™ został wsparty pamięcią SODIMM DDR3, a także pojemnym dyskiem twardym – HDD, SSHD lub SSD. Takie połączenie jest najlepszym przykładem idealnego współgrania wszystkich elementów, co daje stabilne, szybkie i bezawaryjne funkcjonowanie  laptopa ThinkPad L560.

   

  Jak widać umożliwiamy naszym klientom modyfikację modelu pod swoje wymagania. Dzięki temu otrzymacie produkt idealnie skrojony do intensywności jego użytkowania. Oprócz wyboru procesora i dysku twardego, dajemy szansę wyboru systemu operacyjnego (standardowo Windows 10 Pro), możliwość instalacji modemu oraz zaopatrzenia się w stację dokującą.

   

  Powszechnie wiadomo, że kradzież danych nie należy do rzadkości. Dlatego ten model został wyposażony w szereg zabezpieczeń, które pozwolą na ograniczenie dostępu do komputera. Najważniejszym z nich jest czytnik linii papilarnych, stanowiący znacznie skuteczniejsze narzędzie niż zwykłe wprowadzanie hasła. Dodatkowo należałoby wspomnieć o układzie szyfrowania TPM, a także technologii vPro.

  To wszystko sprawia, że laptop ThinkPad L560 doskonale wypełni postawione przed nim zadania. Dokładne specyfikacje każdego z modeli przedstawiono poniżej. 

 • ThinkPad L570
  ThinkPad L570

  ThinkPad L570 to solidnie wykonany laptop z serii biznesowych komputerów Lenovo.

   

  Producent postanowił zastosować w tym modelu urządzenia wysokiej jakości obudowę, co pozytywnie wpływa na jego wytrzymałość na wszelkie mechaniczne uszkodzenia, a także wysoką odporność na zarysowania.

   

  ThinkPad L570 posiada sporą baterię, która jest jednym z dużych plusów urządzenia. Dużych rozmiarów bateria pozwala na podniesienie konstrukcji laptopa zapewniając mu dodatkowe chłodzenie na dolnej ściance konstrukcji, dodatkowo zapewniając mu długi czas pracy bez konieczności podłączenia do sieci elektrycznej.

   

  Komputer cechuje się wyjątkową kulturą pracy. Urządzenie pracuje cicho, nawet przy dużym obciążeniu, co zawdzięcza wysokiej jakości chłodzeniu i wykorzystania nowych, niskonapięciowych układów firmy Intel. Wpływa to również pozytywnie na temperaturę pracy urządzenia, co docenią użytkownicy, którzy mogą korzystać z laptopa w podróży kładąc go na kolanach lub zwykle długo pracują na komputerze.

   

  Komputer w naszym sklepie Rexit.pl można skonfigurować do swoich potrzeb, w tym wyposażyć go w szybki dysk SSD, co pozwala stworzyć z niego solidne rozwiązanie do pracy na wielu aplikacjach na raz. Wydajny czas pracy urządzenia na baterii wynoszący niemal 20 godzin to ogromny atut dla użytkowników, którzy szukają laptopa do prawdziwie mobilnej pracy.

 • ThinkPad L580
  ThinkPad L580
Porównaj 0