Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Zastosowanie
  Multimedialność
  Wydajność graficzna
  Wytrzymałość
  Funkcja tablet
  Wielkość Pamięci [MB]
  Maksymalna wielkość pamięci [MB]
  Liczba banków pamięci
  Ilość dysków
  Pojemność dysku nr 1 [GB]
  Typ karty graficznej
  Producent karty graficznej
  Wielkość pamięci video oddzielnej karty [MB]
  Przekątna ekranu [cale]
  Rozdzielczość [dpi]
  Rodzaj ekranu
  Ekran dotykowy
  Rodzaj matrycy
  Rodzaj napędu
  Napęd wbudowany
  Czas pracy na baterii [min]
  Ilość komór baterii
  Podświetlenie klawiatury
  Blok numeryczny
  Klawiatura odporna na zalanie
  Modem WWAN
  Moduł GPS
  Ilość portów USB
  Złącze stacji dokującej
  Okres gwarancji [w latach]
  Thunderbolt 3
  Ilość portów Thunderbolt

  Vostro 3000 

  • Vostro 3558
   Vostro 3558

   Prowadząc własną firmę czy też pracując w jakieś korporacji na wyższym stanowisku nie możemy obyć się bez odpowiedniego do naszych potrzeb laptopa. Prezentujemy Dell Vostro 3558. Sklep rexit.pl na swojej stronie internetowej posiada szeroki wachlarz różnych marek i modeli laptopów, oferującym swoim klientom naprawdę duży wybór. Co więcej, oprócz sprzedaży internetowej sklep posiada także swoje salony w różnych miastach w Polsce, dzięki czemu możemy dokładnie sprawdzić wybrany przez nas sprzęt.

   Laptop Dell Vostro 3558 to model idealny dla potrzeb biznesowych. Posiada on matrycę w uniwersalnym rozmiarze 15,6 cali, która ze względu na matowy charakter nadaje się do pracy także w słonecznych warunkach. Szukając sprzętu będącego zarówno w korzystnej cenie, jak i posiadającego zadowalające parametry nie możemy przejść obojętnie obok modelu Dell Vostro 3558. Cena tego laptopa jest bowiem jak najbardziej adekwatna do możliwości jakie on nam oferuje.

   Dlaczego warto wybrać laptop Dell Vostro 3558?

   Sprzęt ten jest wysokiej klasy laptopem stworzonym do celów biznesowych. Oprócz bardzo wygodnego i przydatnego szczególnie w słoneczne dni matowego ekranu, posiada szereg innych również wartościowych podzespołów. Komputer ten wyposażony został w procesor Intel Core, który umożliwi nam szybką pracę nad plikami o różnych formatach.

   Dodatkowo, laptop ten ze względu na swój rozmiar i wagę jest bardzo mobilny. Jego solidne wykonanie gwarantuje bezpieczną podróż z miejsca na miejsce. Jeśli nasza praca związana jest z ciągłymi podróżami to z pewnością powinniśmy zastanowić się nad modelem Dell Vostro 3558 – cena jest tu bardzo przystępna, a wykonanie najwyższej klasy.

  • Vostro 3559
   Vostro 3559
  • Vostro 3568
   Vostro 3568

   Szukając idealnego laptopa do podróży służbowych, wyjazdów w delegację, czy też po prostu sprzętu, który bez problemu będziemy mogli ze sobą zabrać wszędzie, warto zastanowić się nad Dell Vostro 3568. Cena tego komputera waha się w dość szerokim przedziale, ponieważ oferowane nam są jego różne wersje. W ten sposób możemy postawić na laptop do zadań specjalnych, który będzie posiadał oczekiwane funkcjonalności, a także będzie odpowiedni na naszą kieszeń.

   Laptop Dell Vostro 3568 to komputer posiadający wysokiej jakości podzespoły, które możemy dopasować do naszych potrzeb. Elementem, na którego modyfikację kupujący decydują się najczęściej jest wielkość wbudowanego dysku wewnętrznego. Standardem jest wielkość 1TB, jednakże w zależności od wykonywanej przez nas pracy możemy zlecić jego pomniejszenie lub zwiększenie. Warto zatem odwiedzić sklep rexit.pl, na którym oprócz asortymentu znajdują się również dodatkowe informacje związane ze zmianą specyfikacji sprzętu.

   Laptop Dell Vostro 3568 – dlaczego będzie to dobry wybór?

   Po pierwsze, warto tutaj przytoczyć cechę wspólną dla większości laptopów Dell Vostro, czyli matowy ekran. Jest on bezkonkurencyjny jeżeli chodzi o pracę na komputerze w słoneczne dni, ponieważ nie odbija światła słonecznego. W ten sposób używając laptopa nawet w samo południe na dworze posiadamy wysoki komfort pracy i dobrą widoczność. Dzięki temu przy pięknej pogodzie możemy zdecydować się na pracę w plenerze.

   Seria laptopów Dell Vostro 3568 jest skierowana głównie do celów biznesowych, na co wskazują ich specyfikacje oraz gabaryty. Jednak jeżeli chcemy sprawić sobie dobrej jakości komputer do użytku domowego także możemy zainteresować się produktami z tej serii. Aby być na bieżąco z asortymentem i nowościami, warto odwiedzić sklep rexit.pl, gdzie znajdziemy szeroki wachlarz sprzętów nawet dla najbardziej wybrednego konsumenta.

  • Vostro 3578
   Vostro 3578
  Porównaj 0