Katalog

Producent
Zastosowanie
Wytrzymałość
Kolor
Funkcja tablet
Maksymalna wielkość pamięci [MB]
Liczba banków pamięci
Ilość dysków
Pojemność dysku nr 2 [GB]
Typ karty graficznej
Producent karty graficznej
Przekątna ekranu [cale]
Napęd wbudowany
Podświetlenie klawiatury
Blok numeryczny
Klawiatura odporna na zalanie
Moduł GPS
Ilość portów USB
Thunderbolt 3
Ilość portów Thunderbolt
Okres gwarancji [w latach]

ThinkPad T 

Jeśli chodzi o wyznaczanie nowych standardów, to ten model z pewnością nie ma sobie równych. Lenovo ThinkPad T to komputer, który został wyposażony w szereg niesamowicie mocnych podzespołów, bez trudu radzących sobie z zaawansowanymi procesami obliczeniowymi czy też profesjonalną obróbką graficzną. To zasługa przemyślanie skomponowanych elementó...

Więcej
 • ThinkPad T450
  ThinkPad T450

  Ten komputer został idealnie skrojony pod wymagania ludzi biznesu. Pod elegancką obudową modelu ThinkPad T450kryje się zestaw przemyślanie skomponowanych podzespołów, dzięki którym wykonywanie wszelkiego rodzaju prac odbędzie się stabilnie i bezproblemowo.

 • ThinkPad T450s
  ThinkPad T450s

  Ten komputer nie zawiedzie Ciebie nawet w trakcie intensywnych dni w Twoim biurze. Ultrabook ThinkPad T450s został wsparty solidnym zestawem podzespołów i systemów wentylacji, które gwarantują stabilne i szybkie działanie nawet podczas naprawdę gorących dniw firmie.  

 • ThinkPad T460
  ThinkPad T460

  Ten ultrabook z pewnością  zainteresuje wszystkich tych, którzy szukają perfekcyjnych rozwiązań. Mocna konfiguracja modelu Lenovo ThinkPad T460 sprawia, że praca na nim przebiegnie bez żadnych zakłóceń, gwarantując sukces Twojego projektu czy też prezentacji. To zasługa niezwykle wydajnego procesora Intel® Core™, szybkiego i pojemnego dysku twardego oraz przyjaznego dla użytkownika systemu Microsoft 10 Pro (z możliwością modyfikacji na inny).

   

  Na pewno będziesz chciał zabrać to urządzenie na spotkanie lub konferencje. Model Lenovo T460 został przygotowany również pod tym kątem. Ultrabook wyróżnia się eleganckim designem, podkreślonym smukłością linii i precyzją wykonania każdego detalu. W ten sposób otrzymujesz niezwykle reprezentacyjne narzędzie pracy, podkreślające Twoją pozycję i wysoki gust.

   

  Projektując obudowę, udało się połączyć elegancję z wytrzymałością. Przeszła ona kilkanaście wiarygodnych testów wojskowych, dzięki czemu masz pewność, że nie groźne jej zalanie, wilgoć, kurz czy też wstrząsy. To sprawia, że Lenovo T460 jest urządzeniem prawdziwie mobilnym. Potwierdza to zresztą 6-komorowa bateria o długiej żywotności.

   

  Aby poznać pełną moc tego ultrabooka warto przejrzeć specyfikacje poniższych modeli, do czego gorąco zachęcamy. 

 • ThinkPad T460s
  ThinkPad T460s

  Prężnie rozwijająca się firma potrzebuje solidnego zaplecza technicznego. W tym przypadku idealnym rozwiązaniem jest ultrabook Lenovo ThinkPad T460s. Jego konfiguracja techniczna została pomyślana w taki sposób, aby zagwarantować płynne, stabilne i przede wszystkim bezstresowe wykonywanie obowiązków. Dba o to sprawdzony procesor z rodziny Intel® Core™ i5 lub i7, pamięć SODIMM DDR4 (od 4GB do 20GB), a także szybkie dyski twarde – HDD, SHDD lub SSD. A to wszystko wsparte systemem Windows, dostępnym w wariantach 7 Pro, 8.1 Pro lub 10 Pro.

   

  Ultrabook Lenovo T460s zdaje egzamin nie tylko na firmowym biurku, ale również w terenie. Ten komputer mobilny jest niezwykle lekki (1,7 kg) oraz cienki (21 mm), dzięki czemu jego przewożenie nie sprawia trudności. Warto również wspomnieć o jego wytrzymałej obudowie, która gwarantuje skuteczną ochronę przed zalaniem, wstrząsami lub innymi czynnikami zewnętrznymi. Dodatkowym argumentem przemawiającym za mobilnością tego modelu jest również jego bateria o trzech wbudowanych i trzech wymienialnych komorach. Gwarantuje ona kilkanaście godzin pracy ultrabooka bez konieczności ładowania.

   

  Model Lenovo T460s to przykład super wydajnego komputera, doskonale radzącego sobie w każdym środowisku pracy. Poniżej znajdują się dostępne warianty tego ultrabooka. Przejrzyj je i wybierz opcję najlepszą dla Twojego biznesu.

 • ThinkPad T460p
  ThinkPad T460p

  Firma Lenovo wyspecjalizowała się w wypuszczaniu na rynek nowoczesnych rozwiązań dla biznesu. Dobrym przykładem jest tutaj laptop ThinkPad T460p, w którym mobilność łączy się z wysoką wydajnością. Ten 14-calowy komputer został wzbogacony silnym procesorem Intel® Core™ i5, dzięki czemu stanie się głównym narzędziem pracy w Twojej firmie. Pojemne i szybkie dyski twarde pozwalają na przechowywanie naprawdę sporej ilości danych, a system operacyjny Windows gwarantuje stabilność oraz bezawaryjność urządzenia.

   

  Do niewątpliwych atutów tego modelu należy wygoda jego użytkowania. Laptop ThinkPad T460p posiada ergonomiczną klawiaturę z touchpadem i trackpointem. Takie rozwiązanie umożliwia sprawniejszą obsługę sprzętu, bez obciążenia stawów – nawet przy intensywnym wprowadzaniu danych. 

   

  Do ergonomiczności należy dodać jeszcze jedną zaletę – mobilność. Komputer jest niezwykle lekki oraz cienki, dzięki czemu jego transportowanie nie stanowi żadnego kłopotu. Mówimy nie tylko o komforcie przenoszenia tego laptopa, ale przede wszystkim o bezpieczeństwie. Obudowa jest odporna na zalanie, wilgoć, kurz oraz wiele innych czynników zewnętrznych, z którymi z pewnością nie poradziłby sobie standardowy komputer przenośny.

   

  Oprócz ochrony czysto technicznej, laptop ThinkPad T460p zapewnia również bezpieczeństwo danych. Idealnie w tym celu sprawdza się funkcja Trusted Platform Module  oraz technologia Intel® vPro. Za to czytnik linii papilarnych skutecznie ograniczy dostęp do Twojego urządzenia.

   

  To oczywiście tylko część możliwości tego laptopa. Poniżej przedstawiamy dostępne modele wraz z pełną specyfikacją techniczną. 

 • ThinkPad T470
  ThinkPad T470
 • ThinkPad T470s
  ThinkPad T470s
 • ThinkPad T470p
  ThinkPad T470p
 • ThinkPad T540p
  ThinkPad T540p

  Osoby, które spędzają dużo czasu przed komputerem powinny zdecydować się na ten laptop. Oprócz optymalnej konfiguracji sprzętowej ThinkPad T540p posiada również ergonomiczną klawiaturę i matowy ekran, dzięki którym nie obciążysz stawów i nie przemęczysz wzroku. 

 • ThinkPad T550
  ThinkPad T550

  Wydajne i stabilne działanie tego komputera to zasługa przemyślanego doboru komponentów. Dzięki temu laptop ThinkPad T550 doskonale sprawdza się nie tylko w biurze, ale również w domu – stając się doskonałym narzędziem do pracy oraz źródłem dobrej zabawy.

 • ThinkPad T560
  ThinkPad T560

  Ludzie biznesu szukają sprzętu, który dokładnie odzwierciedla cenione przez nich cechy. Mówimy oczywiście o niezawodności, wszechstronności, szybkości działania oraz pełnej mobilności. Firma Lenovo wyszła naprzeciw tym oczekiwaniom i przygotowała ekskluzywny ultrabook ThinkPad T560. To ponadprzeciętnie wydajne urządzenie pozwoli na efektywną pracę zarówno w biurze, jak również poza nim. Jego elegancki wygląd sprawia, że może stać się nieodłącznym towarzyszem podróży służbowych czy też spotkań z klientami.

  O mobilności tego urządzenia świadczy nie tylko reprezentacyjna obudowa, ale również jej wytrzymałość. Zastosowane w niej stabilne komponenty sprawiają, że bez trudu zniesie niejedną podróż. Dodatkowo bateria o 3 wymienialnych oraz 3 wbudowanych komorach umożliwia nawet 16-godzinne działanie komputera.

  Oczywiście o wartości komputera świadczą jego podzespoły. Ultrabook ThinkPad T560 może pochwalić się niezawodnym procesorem z rodziny Intel® Core™ i5 lub i7 i szybkim dyskiem twardym HDD, SSHD lub SSD o pojemności od 192 GB do 1 TB. Oprócz tego urządzenie zostało wsparte stabilnym i godnym zaufania systemem operacyjnym Windows 10 Pro, który został wzbogacony o szereg aplikacji idealnie skrojonych pod użytkownika biznesowego. W przypadku tego modelu nie wolno zapomnieć o ekranie IPS. Pozwala on na wierne odtworzenie kolorów, a jego matowa matryca sprawia, że wzrok nie męczy się nawet przy długotrwałym korzystaniu z komputera. 

  Ultrabook ThinkPad T560 to idealne narzędzie pracy dla ludzi z klasą. Dołącz do nich i wybierz satysfakcjonujący model.

 • ThinkPad T570
  ThinkPad T570
Porównaj 0