ThinkPad X 

Ta seria komputerów zdecydowanie wykracza poza standardowe znaczenie słowa „mobilny”. Ultrabooki Lenovo ThinkPad X należą do jednych z najlżejszych i najcieńszych na rynku, dzięki czemu bez trudu zmieszczą się w torebce lub plecaku. I żadnego trudu nie sprawi ich transportowanie. A jeśli dodamy do tego naprawdę mocną baterię (do 16,5 godzin prac...

Więcej
 • ThinkPad X1 Carbon
  ThinkPad X1 Carbon

  Lenovo ThinkPad x1 Carbon  należy do najcieńszych i najlżejszych na rynku, jest więc doskonałym rozwiązaniem dla osób aktywnych, potrzebujących dostępu do komputera, niezależnie od miejsca, gdzie się znajdują. Ultrabook ThinkPad x1 Carbon to połączenie wszechstronności z mobilnością. W naszym sklepie internetowym prezentujemy szeroki wybór tych komputerów w zróżnicowanych cenach.

  ThinkPad X1 Carbon - cechy:

  Wytrzymałość

  Nie należy sugerować się jego niepozornymi gabarytami. Konstrukcja  z włókna węglowego stanowi zabezpieczenie podczas upadku albo zalania. To pozornie delikatne urządzenie pozytywnie przeszło szereg wojskowych testów, będąc narażonym na kurz, wodę, niską i wysoką temperaturę, promieniowanie słoneczne oraz upadek z dużych wysokości. Wszystko po to, aby ultrabook ThinkPad x1 Carbon był niezawodny, niezależnie od warunków.

  Bateria

  Do atutów tego modelu należy bateria, gwarantująca stabilną pracę komputera przez 10 godzin, bez konieczności ładowania. Zastosowana technologia RapidCharge umożliwia błyskawiczne zasilanie ultrabooka - w godzinę bateria osiąga nawet 80% ogólnej pojemności.

  Klawiatura i wyświetlacz

  Wytrzymałość to tylko jedna z zalet tego urządzenia. Lenovo ThinkPad x1 Carbon został wyposażony w podświetlaną klawiaturę pozwalającą na pracę przy braku lub ograniczeniu oświetlenia. Pokryty antyrefleksyjną powłoką ekran zapewnia jasny i wyraźny obraz, przy jednoczesnej ochronie oczu przed zmęczeniem. Dodatkowy wyświetlacz otwiera przed Tobą nowe możliwości działania.

  Dysk i procesor

  Zamknięty w cienkiej i subtelnej obudowie dysk SSD oraz procesor Intel® Core™ pozwalają na intensywną eksploatację urządzenia.  Ważnym atutem są też dwa otwory wentylacyjne, które zapewniają zachowanie optymalnej temperatury komputera, co znacznie zwiększa jego żywotność.

 • ThinkPad X1 Yoga
  ThinkPad X1 Yoga

  Co na dzisiaj? Laptop, tablet, podstawka czy może miniekran? Cztery tryby pracy modelu ThinkPad X1 Yoga dają Ci możliwość maksymalnej eksploatacji urządzenia. Tym bardziej, że oprócz wielofunkcyjnej konstrukcji otrzymujesz porządną konfigurację sprzętową. 

 • ThinkPad X1 Yoga 2
  ThinkPad X1 Yoga 2
 • ThinkPad X240
  ThinkPad X240

  Ten komputer jest doskonałym przykładem modelu o uniwersalnym zastosowaniu. ThinkPad X240 to niewielkie urządzenie, które bez problemów radzi sobie zarówno na firmowym biurku, jak również w dalekiej delegacji. Optymalna konfiguracja sprzętowa zamknięta w mobilnej formie – czy to nie najlepsze rozwiązanie dla firm?

 • ThinkPad X250
  ThinkPad X250

  Twoja firma potrzebuje mobilnego, poręcznego oraz godnego zaufania urządzenia. Te warunki doskonale spełnia model ThinkPad X250, który bez przeszkód zmieści się w torebce lub plecaku. Dzięki temu, zyskasz niezawodne narzędzie po które będziesz mógł sięgnąć niezależnie, gdzie się znajdujesz. 

 • ThinkPad X260
  ThinkPad X260

  Technologia Power Bridge to innowacyjne rozwiązanie, pozwalające na wymianę baterii bez konieczności wyłączania komputera. Dzięki temu, laptop może działać nawet kilkanaście godzin, co ma szczególnie duże znaczenie w biznesie. Dobrym przykładem zastosowania tej technologii jest model Lenovo X260. Posiada on 9 komór baterii, z czego trzy są wbudowane, a sześć – wymienialnych. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się o przebieg ważnej prezentacji albo transfer kluczowych danych – to urządzenie jest w stanie pracować nawet przez 16 godzin.

  To nie jedyny argument przemawiający za wyborem tego ultrabooka. Lenovo X260 może pochwalić się solidnym zestawem podzespołów, zapewniających wygodne i stabilne wykonywanie pracy. Mowa oczywiście o procesorze Intel® Core™ , dostępnym w wariancie i5 oraz i7. Oprócz tego warto wspomnieć o pojemnym dysku twardym (do 1024 GB) oraz pamięci RAM sięgającej nawet 16 GB.

  Potężna moc tego urządzenia została zamknięta w bardzo lekkiej (1,3 kg) i cienkiej obudowie (20,3 mm grubości). Pomimo tak subtelnej i eleganckiej konstrukcji, ten komputer doskonale znosi zalanie, wstrząsy, wahania temperatur oraz wiele innych czynników, czego dowodem są przeprowadzone testy wojskowe.

  To wszystko sprawia, że model Lenovo X260 jest urządzeniem prawdziwie mobilnym, gwarantującym niezawodne działanie, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Czy to właśnie nie takiego komputera potrzebujesz?

 • ThinkPad X270
  ThinkPad X270

  ThinkPad X270 to niewielkich rozmiarów, mobilny komputer biznesowy od firmy Lenovo.

   

  Design urządzenia jest wzorowany na klasycznej serii ThinkPadów, które istnieją na rynku już od 25 lat, a wprowadzane na przestrzeni ich istnienia modyfikacje zapewniają tej maszynie najlepszy z możliwych komfort pracy.

   

  Szeroki zestaw portów, w tym pełnowymiarowe HDMI, port Ethernet, czy nowoczesne USB-C zwiększają możliwości multimedialne tego mobilnego komputera.

   

  Ultrabook wyposażony jest również w czytnik kart inteligentnych, a więc z powodzeniem może być wykorzystywany w firmach, które korzystają z tego typu technologii do zabezpieczania dostępu lub ochrony danych.

   

  Ultrabook cechuje się niewielkimi rozmiarami, co ułatwia jego przenoszenie i mobilność - ekran o przekątnej 12,5" jest optymalny dla tego typu urządzenia, a długi czas pracy na baterii - do 12 godzin, pomaga w korzystaniu z tego sprzętu w podróży lub innych miejscach, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznych.

   

  Klientów Rexit.pl zainteresowanych dokładniejszą konfiguracją wybranego modelu zapraszamy do sprawdzenia narzędzia modyfikatora, który pozwala m.in. na wybór większego dysku twardego lub SSD, a także konfigurację z innym systemem operacyjnym.

 • ThinkPad X280
  ThinkPad X280
 • ThinkPad 11e
  ThinkPad 11e

  Poręczny komputer z tej serii idealnie sprawdzi się dla osób aktywnych, które większość czasu spędzają poza firmowym biurkiem. Mobilny ultrabook ThinkPad 11e został wyposażony w zestaw optymalnych podzespołów, które pozwolą na wykonanie wszystkich zadań, niezależnie od miejsca przebywania. 

Porównaj 0