Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Zastosowanie
  Multimedialność
  Wydajność graficzna
  Mobilność
  Wytrzymałość
  Funkcja tablet
  Rodzina procesora
  Wielkość Pamięci [MB]
  Maksymalna wielkość pamięci [MB]
  Liczba banków pamięci
  Ilość dysków
  Pojemność dysku nr 1 [GB]
  Typ karty graficznej
  Producent karty graficznej
  Wielkość pamięci video oddzielnej karty [MB]
  Przekątna ekranu [cale]
  Rozdzielczość [dpi]
  Rodzaj ekranu
  Ekran dotykowy
  Rodzaj napędu
  Napęd wbudowany
  Czas pracy na baterii [min]
  Ilość komór baterii
  Podświetlenie klawiatury
  Blok numeryczny
  Klawiatura odporna na zalanie
  Modem WWAN
  Moduł GPS
  Ilość portów USB
  Złącze stacji dokującej
  Okres gwarancji [w latach]
  Thunderbolt 3
  Ilość portów Thunderbolt
  Kolor

  Lenovo E 

  • Lenovo E31-70
   Lenovo E31-70

   Zakup sprzętu komputerowego nie zawsze musi wiązać się z dużym wydatkiem. Jeśli w naszej firmie nie wykonujemy skomplikowanych procesów obliczeniowych lub zaawansowanych prac projektowych, optymalnym rozwiązaniem jest wybór ekonomicznego laptopa Essential E31-70. To uniwersalne urządzenie doskonale radzi sobie z takimi zadaniami jak edycja dokumentów, przygotowywanie prezentacji czy też zbieranie informacji w Internecie.

   Uniwersalny charakter tego komputera wcale nie oznacza jego przeciętności. Firma Lenovo niejednokrotnie udowodniła, że potrafi umiejętnie łączyć parametry swoich urządzeń. Nie inaczej jest w przypadku komputera Essential E31-70. Został on wyposażony w wydajny procesor Intel® Core™ i3 lub i5, szybki dysk twardy o pojemności do 2 TB, a także pamięć RAM sięgającą do 8 GB. Taki zestaw komponentów pozwala na stabilne, płynne i bezproblemowe działanie urządzenia.

   Wykonywanie standardowych prac na komputerze nie wymaga zakupu dodatkowej karty graficznej. Dlatego w laptopie Essential E31-70 zastosowano zintegrowane podzespoły. Nie oznacza to jednak, że nie będziesz mógł złapać chwili wytchnienia od obowiązków. Oglądanie filmów wideo czy też granie w proste gry komputerowe nie stanowi żadnego wyzwania dla tego urządzenia. A matowy ekran IPS pozwoli na wierne odwzorowanie barw, nie męcząc przy tym wzroku.

   Jak widać, ten model jest uniwersalnym urządzeniem o przemyślanych i wyważonych parametrach. Dlatego doskonale sprawdzi się do codziennego użytku nie tylko w firmie, ale również w domu.

  • Lenovo E31-80
   Lenovo E31-80

   Uniwersalny, wydajny, w pełni satysfakcjonujący – tak najkrócej można opisać nasz notebook.  Dzięki niedużym gabarytom – ekranowi o przekątnej 13,3’ oraz masie 1,59 kg –model Essential E31-80 stanie się nieodłącznym gadżetem podczas podróży. Za to procesor z serii Intel® Core™ gwarantuje stabilną pracę sprzętu, a tym samym, bezstresowe jego użytkowanie.

    

   Firma Lenovo zaprojektowała ten komputer z myślą o wygodzie jego użytkowania. Notebook  Essential E31-80 został wyposażony w ekran z powłoką antyrefleksyjną, która nie obciąża nadmiernie wzroku. 180-stopniowy zawias pozwoli na swobodę w ustawieniu ekranu, dzięki czemu będziesz mógł bez trudu obejrzeć film razem z przyjaciółmi lub wspólnie popracować nad dokumentem.

    

   W tym miejscu warto wspomnieć o ergonomicznej klawiaturze AccuType. Jej wsypowe klawisze pozwalają na szybsze i znacznie wygodniejsze wprowadzanie tekstu. Dodatkowo jej szczelna konstrukcja zapewnia  skuteczną ochronę przed zalaniem.

    

   Notebook Essential E31-80 to najlepszy przykład satysfakcjonującej funkcjonalności bez nadmiernych kosztów. Zapoznaj się z możliwościami tego sprzętu i wybierz zadowalający Ciebie produkt.

  Porównaj 0