Katalog

Producent
Zastosowanie
Multimedialność
Wydajność graficzna
Mobilność
Wytrzymałość
Kolor
Funkcja tablet
Wielkość Pamięci [MB]
Maksymalna wielkość pamięci [MB]
Liczba banków pamięci
Ilość dysków
Pojemność dysku nr 2 [GB]
Typ karty graficznej
Producent karty graficznej
Przekątna ekranu [cale]
Rozdzielczość [dpi]
Rodzaj ekranu
Ekran dotykowy
Rodzaj napędu
Napęd wbudowany
Czas pracy na baterii [min]
Ilość komór baterii
Podświetlenie klawiatury
Blok numeryczny
Klawiatura odporna na zalanie
Modem WWAN
Moduł GPS
Ilość portów USB
Okres gwarancji [w latach]

ThinkPad Yoga 

Ta seria komputerów została zaprojektowana z myślą o osobach aktywnych i kreatywnych, które zawsze dysponują nadwyżką dobrych pomysłów. Ultrabooki Lenovo/IBM ThinkPad Yoga należą do urządzeń konwertowalnych, co – prościej mówiąc – oznacza możliwość ich przekształcania, zgodnie z bieżącymi potrzebami. Modele w tej kategorii działają w czterech tr...

Więcej
 • ThinkPad Yoga 12
  ThinkPad Yoga 12

  Ten ultrabook powstał z myślą o osobach, które prowadzą dynamiczne życie zawodowe. Komputer ThinkPad Yoga 12 bez problemu mieści się w torbie czy plecaku, a jego cztery tryby pracy pozwalają na pełne dopasowanie urządzenia do bieżącej sytuacji. Nic dziwnego, że stał się obowiązującą pozycję na liście rzeczy do spakowania.

 • ThinkPad Yoga 14
  ThinkPad Yoga 14

  Kreatywność jest Twoją mocną stroną? W takim razie powinieneś wybrać ultrabook ThinkPad Yoga 14. To urządzenie wielofunkcyjne, którego działanie możesz dopasować do czterech trybów pracy. A silny zespół podzespołów sprawia, że spisuje się doskonale w każdej konfiguracji.

 • ThinkPad Yoga 260
  ThinkPad Yoga 260

  Kiedy próbujemy opisać ten komputer, tak naprawdęnie wiemy z której strony zacząć. W końcu mamy do czynienia z urządzeniem konwertowalnym, pozwalającym na cztery tryby konfiguracji. Dzięki 360-stopniowemu zawiasowi ultrabook ThinkPad Yoga 260 może być używany jak laptop, tablet albo narzędzie do prezentacji. Tak uniwersalne zastosowanie sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla osób kreatywnych, które nie lubią ograniczeń w działaniu.

  Możliwość dowolnego ułożenia matrycy i klawiatury wymaga solidnej konstrukcji. Magnezowa obudowa oraz ekran wykonany ze szkła Corning® Gorilla® Glass sprawiają, że nie musisz się martwić o zarysowania i powstawanie smug. Solidna budowa nie pozwoli jednak na obciążenie Twojej torby. Model ThinkPad Yoga 260 jest naprawdę bardzo lekki, dzięki czemu bez trudu i obaw możesz go zabrać, gdzie tylko chcesz. Nie musisz również przejmować się zasilaniem – bateria potrafi pracować nawet 10 godzin, i to bez potrzeby ładowania.

  To nie koniec możliwości ultrabooka ThinkPad Yoga 260. Do zestawu dołączony jest cyfrowy rysik, umożliwiający wykonywanie ręcznych notatek. Dzięki temu będziesz zawsze gotowy do działania. A zainstalowany program WRITEit pozwala na konwersję zapisków do edytora tekstu.

  A to nie koniec możliwości tego sprzętu. Koniecznie sprawdź jego pełną specyfikacją techniczną i przekonaj się o niezawodności tego komputera.

 • ThinkPad Yoga 370
  ThinkPad Yoga 370
 • ThinkPad Yoga 460
  ThinkPad Yoga 460
Porównaj 0