Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Zastosowanie
  Multimedialność
  Wydajność graficzna
  Wytrzymałość
  Funkcja tablet
  Wielkość Pamięci [MB]
  Maksymalna wielkość pamięci [MB]
  Liczba banków pamięci
  Ilość dysków
  Pojemność dysku nr 1 [GB]
  Pojemność dysku nr 2 [GB]
  Typ karty graficznej
  Producent karty graficznej
  Wielkość pamięci video oddzielnej karty [MB]
  Przekątna ekranu [cale]
  Rodzaj ekranu
  Ekran dotykowy
  Napęd wbudowany
  Czas pracy na baterii [min]
  Ilość komór baterii
  Podświetlenie klawiatury
  Blok numeryczny
  Klawiatura odporna na zalanie
  Modem WWAN
  Moduł GPS
  Ilość portów USB
  Złącze stacji dokującej
  Okres gwarancji [w latach]
  Thunderbolt 3
  Ilość portów Thunderbolt
  Kolor

  ProBook 400 

  • ProBook 430 G4
   ProBook 430 G4
  • ProBook 430 G5
   ProBook 430 G5

   HP ProBook 430 G5 to przedstawiciel serii notebooków stworzonych z myślą o profesjonalnym zastosowaniu, posiadający ekran o przekątnej 13,3 cala.

   Prosty kształt konstrukcji, w połączeniu z charakterystycznym srebrno-czarnym wykończeniem, powinien spodobać się osobom, które cenią sobie profesjonalny wygląd urządzeń.

   Lekka waga laptopa (ok. 1,5 kg) pozwala na jego łatwe przenoszenie, a więc z powodzeniem nada się na mobilną maszynę, na której można w drodze sprawdzić pocztę, napisać tekst lub obejrzeć film.

   Laptopy z tej serii wyposażone są w układy z serii Intel Core, a ich możliwość konfiguracji pozwala na zastosowanie nawet konstrukcji z najwydajniejszej jak do tej pory, energooszczędnej serii Intel 8000 (Coffee Lake), posiadającej fizyczne 4 rdzenie.

   Zastosowane w komputerach układy i szeroka dostępność portów (HDMI, VGA, USB 3.0, Ethernet, Audio Jack 3,5 mm, USB-C, a także czytnik kart SD) sprawiają, że maszyna jest idealnym centrum do w pełni profesjonalnej pracy.

   Osoby chcące dodatkowo skonfigurować urządzenie mogą z pomocą naszego narzędzia wyposażyć laptopa z serii HP ProBook 430 G5 w dodatkową pamięć RAM (do 32 GB), a także dołożyć lub wymienić dysk M.2 SSD lub HDD.

   Seria komputerów HP ProBook G5 obejmuje również modele ProBook 440 G5, ProBook 450 G5 i ProBook 470 G5. W razie wątpliwości co do wyboru odpowiedniego modelu lub konfiguracji danego komputera zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta Rexit.pl - z przyjemnością odpowiemy na ewentualne pytania i doradzimy odpowiedni zakup.

  • ProBook 440 G4
   ProBook 440 G4
  • ProBook 440 G5
   ProBook 440 G5

   HP ProBook 440 G5 to przedstawiciel serii notebooków stworzonych z myślą o profesjonalnym zastosowaniu, wyposażony w ekran o przekątnej 14,1 cala.

   Charakterystyczny i prosty kształt konstrukcji urządzenia, w połączeniu ze srebrno-czarnym wykończeniem, powinien przypaść do gustu osobom, które cenią profesjonalny wygląd komputerów.

   Lekka waga HP ProBook 440 G5 (ok. 1,6 kg) i jego mobilne wymiary umożliwiają jego łatwe przenoszenie. Możliwość długiej pracy na baterii pozwala na korzystanie z urządzenia w podróży bez konieczności myślenia o szybkim podłączeniu laptopa do źródła zasilania.

   Notebooki wyposażone są w nowoczesne i energooszczędne układy z serii Intel Core. Dostępne w konfiguracji procesory Intel Core z serii Coffee Lake (8000) posiadają fizyczne cztery rdzenie, co zapewnia im wysoką wydajność pozwalającą na wykorzystanie tego mobilnego komputera do w pełni profesjonalnych zastosowań.

   Całość zalet konstrukcji HP dopełnia mnogość dostępnych złączy - HDMI, VGA, USB 3.0, USB typu C, Audio Jack 3,5 mm, Ethernet i czytnik kart SD, pozwalają z powodzeniem wykorzystać komputer jako centrum do w pełni profesjonalnej pracy.

   Osoby chcące dodatkowo skonfigurować urządzenie mogą z pomocą naszego narzędzia wyposażyć laptopa z serii HP ProBook 440 G5 w dodatkową pamięć RAM (do 32 GB), a także dołożyć lub wymienić dysk M.2 SSD lub HDD.

   Seria notebooków HP ProBook G5 obejmuje również modele ProBook 430 G5, ProBook 450 G5 i ProBook 470 G5. W razie wątpliwości co do wyboru odpowiedniego modelu lub konfiguracji danego komputera zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta Rexit.pl - z przyjemnością odpowiemy na ewentualne pytania i doradzimy odpowiedni zakup.

  • ProBook 450 G4
   ProBook 450 G4
  • ProBook 455 G4
   ProBook 455 G4
  • ProBook 450 G5
   ProBook 450 G5

   HP ProBook 450 G5 to wyposażony w ekran 15,6 cala przedstawiciel serii notebooków stworzonych z myślą o profesjonalnym zastosowaniu.

   Urządzenie posiada schludny i elegancki wygląd konstrukcji. Połączenie srebrnego koloru obudowy z czarnym pokryciem ramki ekranu i klawiatury nadaje mu w pełni profesjonalny design. Stosunkowo lekka waga komputera (ok. 2,1 kg), w porównaniu do jego rozmiarów, umożliwia jego łatwe przenoszenie i korzystanie z niego w drodze.

   Zastosowane w HP ProBook 450 G5 nowoczesne i energooszczędne układy firmy Intel pozwalają na długie korzystanie z notebooka bez konieczności podłączania go do źródła zasilania. Dostępne w konfiguracji procesory Intel Core z serii 8000 (Coffee Lake) to solidne rozwiązanie wyposażone w fizyczne cztery rdzenie, które zapewniają mobilnej maszynie moc odpowiednią dla w pełni profesjonalnego przeznaczenia.

   Urządzenia dostępne są również w wersji z dedykowanym układem graficznym firmy NVIDIA, który będzie plusem dla osób korzystających z aplikacji o dużych wymaganiach w zakresie renderowania obrazu i modeli 3D.

   Całość konstrukcji od firmy HP dopełnia szeroki wachlarz dostępnych portów - HDMI, VGA, USB 3.0, USB typu C, Audio Jack 3,5 mm, Ethernet i czytnik kart SD, pozwalają z powodzeniem wykorzystać komputer jako centrum do w pełni profesjonalnej pracy.

   Osoby chcące bardziej spersonalizować urządzenie mogą z pomocą dostępnego na Rexit.pl narzędzia konfiguracji wyposażyć laptopa z serii HP ProBook 450 G5 w dodatkową pamięć RAM DDR4 (do 32 GB), a także dołożyć lub wymienić dysk M.2 SSD lub HDD.

   Seria notebooków HP ProBook G5 obejmuje również modele ProBook 430 G5, ProBook 440 G5 i ProBook 470 G5. W razie wątpliwości co do wyboru odpowiedniego modelu lub konfiguracji danego komputera zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta Rexit.pl - z przyjemnością odpowiemy na ewentualne pytania i doradzimy odpowiedni zakup.

  • ProBook 470 G4
   ProBook 470 G4
  • ProBook 470 G5
   ProBook 470 G5

   HP ProBook 470 G5 to wyposażony w ekran o przekątnej 17,3 cala notebook z biznesowej serii urządzeń.

   Schludny i elegancki wygląd notebooka dopełniają zastosowane w nim kolory obudowy - srebrny i czarny. Wysoka jakość zastosowanych materiałów pozwoliła producentowi na uzyskanie mimo tak dużych rozmiarów urządzenia lekkiej konstrukcji - ok. 2,5 kg, co ułatwi jego ewentualne przenoszenie i zabieranie w podróż.

   Notebooki z serii HP ProBook 470 G5 wyposażone są w energooszczędne procesory Intel Core, a ich możliwość konfiguracji pozwala na zastosowanie w nich również układów z najnowszej jak do tej pory serii Intel Core 8000 (Coffee Lake). Wyposażony w fizyczne 4-rdzenie układ pozwoli na osiągnięcie najwyższej wydajności do zastosowań w profesjonalnych aplikacjach do obróbki zdjęć, montażu wideo i innych.

   Komputery dostępne są również w konfiguracji zawierającą dodatkowy, dedykowany układ graficzny firmy NVIDIA, który będzie plusem dla osób korzystających z aplikacji o dużych wymaganiach w zakresie renderowania obrazu i generowania modeli 3D.

   Osoby chcące bardziej spersonalizować urządzenie mogą z pomocą dostępnego na Rexit.pl narzędzia konfiguracji wyposażyć laptopa z serii HP ProBook 470 G5 w dodatkową pamięć RAM DDR4 (do 32 GB), a także dołożyć lub wymienić dysk M.2 SSD lub HDD.

   Seria notebooków HP ProBook G5 obejmuje również modele ProBook 430 G5, ProBook 440 G5 i ProBook 450 G5. W razie wątpliwości co do wyboru odpowiedniego modelu lub konfiguracji danego komputera zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta Rexit.pl - z przyjemnością odpowiemy na ewentualne pytania i doradzimy odpowiedni zakup.

  Porównaj 0