Katalog

Włączone filtry:
  Zastosowanie
  Funkcja tablet
  Maksymalna wielkość pamięci [MB]
  Liczba banków pamięci
  Ilość dysków
  Pojemność dysku nr 2 [GB]
  Typ karty graficznej
  Producent karty graficznej
  Wielkość pamięci video oddzielnej karty [MB]
  Napęd wbudowany
  Podświetlenie klawiatury
  Blok numeryczny
  Klawiatura odporna na zalanie
  Ilość portów USB
  Złącze stacji dokującej
  Okres gwarancji [w latach]
  Thunderbolt 3
  Ilość portów Thunderbolt

  Laptopy biurowe 

  Obecnie większość firm rezygnuje z zakupu komputerów stacjonarnych, zastępując je modelami przenośnymi. Nic w tym dziwnego. Nowoczesne laptopy biurowe stanowią pełnowartościową alternatywę dla pecetów, oferując jednocześnie szereg dodatkowych możliwości. Dlatego przy wyborze konkretnego modelu warto wziąć pod uwagę kilka czynników, które pozwolą...

  Więcej
  • Biurowe standard
   Biurowe standard

   Laptopy biurowe wer. standard

   W tej kategorii znajdują się urządzenia o optymalnej wydajności i uniwersalnym zastosowaniu. Laptopy biurowe wer. standard to ekonomiczne rozwiązanie dla firm, które potrzebują stabilnego i godnego zaufania sprzętu do edycji dokumentów i przeglądania Internetu.

  • Laptopy biznesowe - biurowe premium
   Laptopy biznesowe -...

   Prezentowane modele komputerów biznesowych stanowią niezawodne wsparcie techniczne dla specjalistów z różnych branży. Laptopy biznesowe  zostały wyposażone w szereg zróżnicowanych podzespołów o wysokich parametrach. Charakteryzuje je zaawansowana moc obliczeniowa, dzięki czemu znajdują one zastosowanie w pracy polegającej na projektowaniu czy obróbce fotograficznej lub wideo.

   Jak wybrać odpowiedni laptop biznesowy?

   Często popełnianym błędem przy zakupie takich laptopów jest wybór sprzętu, w którym wszystkie parametry są bardzo wysokie. Kupując laptopy biznesowe przy obraniu takiej strategii, musimy liczyć się z tym, że w takim wypadku cena sprzętu będzie bardzo wysoka i może przekraczać założony na ten cel budżet. Należy zatem skupić się na jak najwyższych parametrach podzespołów, na których najbardziej nam zależy. Przy wyborze laptopów biznesowych, wykorzystywanych na części stanowisk, w pełni wystarczające będzie położenie nacisku na jak największą i wzmocnioną ergonomię urządzenia. W przypadku tych bardziej zaawansowanych urządzeń i potrzeb, warto skupić się na wydajnej karcie graficznej czy procesorze.

   Kolejną istotną kwestią, tak jak w przypadku większości laptopów biznesowych, jest wydajność baterii. Obowiązki czy specyfika pracy na niektórych stanowiskach związane są z koniecznością dużej mobilności. Z tego względu niezbędna jest możliwość długiego korzystania z laptopa, przy utrudnionym dostępie do sieci elektrycznej.

   Laptopy biznesowe dla pracowników będących w częstych podróżach służbowych na pewno niezmiernie ważne parametry to wielkość i waga laptopa przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności podzespołów. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg lekkich laptopów, które świetnie sprawdzą się przy mobilnym trybie pracy.

   Gdzie znaleźć laptop biznesowy o odpowiednich parametrach?

   W sklepie internetowym rexit.pl proponujemy laptopy biznesowe premium z szeregiem możliwych konfiguracji uzależnionych od konkretnych potrzeb i ceny. Dzięki dużemu wyborowi urządzeń, jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie komputer idealny do swoich wymagań.

  Porównaj 0