Katalog

Włączone filtry:
  Zastosowanie
  Funkcja tablet
  Liczba banków pamięci
  Ilość dysków
  Pojemność dysku nr 2 [GB]
  Typ karty graficznej
  Producent karty graficznej
  Wielkość pamięci video oddzielnej karty [MB]
  Rodzaj napędu
  Napęd wbudowany
  Podświetlenie klawiatury
  Blok numeryczny
  Klawiatura odporna na zalanie
  Ilość portów USB
  Złącze stacji dokującej
  Okres gwarancji [w latach]
  Thunderbolt 3
  Ilość portów Thunderbolt

  Ultrabooki 

  Subtelność dzieła sztuki i niezawodna skuteczność techniczna. Czy połączenie tych dwóch pojęć jest możliwe? Ultrabooki Lenovo są najlepszym dowodem, że tak. Te komputery to znacznie więcej niż tylko narzędzia pracy. Co prawda nie można odmówić im ponadprzeciętnej wydajności, która zostawia daleko w tyle tak dobrze znane do tej pory notebooki i n...

  Więcej
  • Ultrabooki standard
   Ultrabooki standard

   Połączenie nowoczesnego designu oraz niezawodnej funkcjonalności. Ultrabooki standard to niezwykle cienkie oraz lekkie komputery o uniwersalnym zastosowaniu. Ich szerokie możliwości sprawiają, że doskonale sprawdzą się zarówno w pracy, jak również w domu.

  • Ultrabooki konwertowalne
   Ultrabooki konwertowalne

   Jeszcze nigdy komputer nie był tak idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Ultrabooki konwertowalne umożliwiają cztery tryby pracy. Dzięki temu zyskujesz nie tylko laptop, ale również tablet, podstawkę multimedialną oraz mini wyświetlacz do filmów i prezentacji.

  • Ultrabooki premium
   Ultrabooki premium

   Silne podzespoły tego komputera pozwalają na pełne rozwinięcie swojej kreatywności. Ultrabooki premium mogą pochwalić się zestawem solidnych podzespołów oraz szeregiem funkcjonalnych rozwiązań. A wszystko to zamknięte w eleganckiej i reprezentacyjnej obudowie.

  Porównaj 0