Ultrabooki 

Subtelność dzieła sztuki i niezawodna skuteczność techniczna. Czy połączenie tych dwóch pojęć jest możliwe? Ultrabooki Lenovo są najlepszym dowodem, że tak. Te komputery to znacznie więcej niż tylko narzędzia pracy. Co prawda nie można odmówić im ponadprzeciętnej wydajności, która zostawia daleko w tyle tak dobrze znane do tej pory notebooki i n...

Więcej
 • Ultrabooki standard
  Ultrabooki standard

  Połączenie nowoczesnego designu oraz niezawodnej funkcjonalności. Ultrabooki standard to niezwykle cienkie oraz lekkie komputery o uniwersalnym zastosowaniu. Ich szerokie możliwości sprawiają, że doskonale sprawdzą się zarówno w pracy, jak również w domu.

 • Ultrabooki konwertowalne
  Ultrabooki konwertowalne

  Jeszcze nigdy komputer nie był tak idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Ultrabooki konwertowalne umożliwiają cztery tryby pracy. Dzięki temu zyskujesz nie tylko laptop, ale również tablet, podstawkę multimedialną oraz mini wyświetlacz do filmów i prezentacji.

 • Ultrabooki premium
  Ultrabooki premium

  Silne podzespoły tego komputera pozwalają na pełne rozwinięcie swojej kreatywności. Ultrabooki premium mogą pochwalić się zestawem solidnych podzespołów oraz szeregiem funkcjonalnych rozwiązań. A wszystko to zamknięte w eleganckiej i reprezentacyjnej obudowie.

Porównaj 0