Kategorie

Lista produktów producenta: HP

HP (Hewlett-Packard) to amerykańskie przedsiębiorstwo z niemalże 80-letnim stażem, które tworzy nowoczesne i stylowe urządzenia przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla biznesu.

Laptopy HP posiadają energooszczędne, lecz wydajne układy firmy Intel z serii Core. W zależności od przeznaczenia danego urządzenia klienci mogą wybierać wśród konfiguracji wyposażonych w procesory Core i3, i5 i i7 o zintegrowanej grafice, bądź też wybrać jednostki posiadające dodatkowo dedykowany układ graficzny firm NVIDIA lub AMD.

W ofercie naszego sklepu dostępne są wydajne laptopy o różnych konfiguracjach sprzętowych i wielkościach ekranu, a także lekkie ultrabooki cenione są za swoją niezawodność i długi czas pracy na baterii, co zawdzięczają zawartym w nich procesorom niskonapięciowym firmy Intel.

Laptopy HP cenione są ze względu na swój unikalny design i wygodę użytkowania. Osoby często piszące na komputerze ucieszą się z wygodnej i przyjemnej do pisania klawiatury, a profesjonalni użytkownicy ucieszą się z dostępnej w tych laptopach szerokiej gamy portów i złączy umieszczonych na bocznych krawędziach mobilnych komputerów.

Sklep REXIT.PL oferuje swoim klientom możliwość personalizacji wybranych modeli komputerów. W zależności od wybranego modelu laptopa lub ultrabooka istnieje możliwość dodania lub wymiany domyślnego dysku HDD lub SSD, doposażenia komputer w dodatkową pamięć RAM lub zakupienie dodatkowego pakietu bezpieczeństwa chroniącego system przed złośliwym oprogramowaniem. Firma przyznaje swoim klientom darmową konfigurację i test dla każdego zakupionego komputera. W razie wątpliwości co do wyboru konfiguracji, która ma spełniać określone wymagania serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami - z chęcią przedstawimy wszystkie dostępne rozwiązania i doradzimy w sprawach zakupowych.

Więcej
Porównaj 0