Kategorie

Lista produktów producenta: Lenovo/IBM

Twoja firma potrzebuje niezawodnego wsparcia technicznego, które pozwoli na pełne i bezproblemowe wypełnienie wszystkich zadań. Laptopy Lenovo, których ceny i specyfikację techniczną  prezentujemy poniżej, idealnie sprawdzą się w tej roli. Zostały zaprojektowane pod kątem biznesowym, co oznacza , że doskonale radzą sobie z takimi zadaniami jak edycja dokumentów, przygotowanie prezentacji czy też obróbka graficzna. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana pod względem konfiguracji sprzętowej. Dzięki temu możesz wybrać model w pełni odpowiadający Twoim wymaganiom i potrzebom przedsiębiorstwa.

Nasze komputery mogą pochwalić się nie tylko  mocnymi podzespołami z rodziny Intel® Core ™, ale również szeregiem ergonomicznych rozwiązań. Mowa m.in. o wygodnej klawiaturze z wbudowanym trackpointem, co znacznie usprawnia wprowadzanie danych. Mobilność w biznesie to podstawa. Dlatego prezentowane modele zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich przewożenie nie było żadnym problemem. Zbudowane z wytrzymałych materiałów, są odporne na zalanie, wstrząsy oraz wiele innych zagrożeń, które mogą wystąpić w trakcie podróży.

Laptopy Lenovo to idealne rozwiązanie dla biznesu. Przejrzyj nasze katalogi z cenami i sam przekonaj się o ich skuteczności.

Więcej
Porównaj 0