Kategorie

Lista produktów producenta: TOSHIBA

Laptopy firma Toshiba wyposażone są w wygodną i solidną klawiaturę. Dzięki temu idealnie nadają się do wszelkich prac związanych z pisaniem tekstów, programowaniem lub pracą biurową.

 

Komputery firmy Toshiba wyposażone są w mobilne układy firmy Intel, które w zależności od wybranego modelu zapewnią niezawodną pracę użytkownikom. Procesory Intel Core wspomogą wydajnością, jak i unikalnymi instrukcjami pracę przeglądarek internetowych, narzędzi biurowych, a także bardziej wymagających aplikacji, jak narzędzia do edycji zdjęć lub wideo.

 

Osoby, które pracują z materiałami multimedialnymi mogą również rozważyć profesjonalne modele, które wykorzystują dedykowane układy graficzne od firm NVIDIA lub AMD. Karty graficzne z serii GeForce, Quadro i Radeon wspierają zarówno odtwarzanie, jak i renderowanie materiałów wideo, a ich moc obliczeniowa zapewnia odpowiednią wydajność w aplikacjach bazujących na renderowaniu obiektów 3D, jak i wykorzystujących zaawansowaną fizykę.

 

W ofercie naszego sklepu dostępne są zarówno laptopy o najnowszych i najwydajniejszych podzespołach i szerokiej gamie konfiguracji, jak również ultramobilne i uniwersalne w zastosowaniach ultrabooki cechujące się długim czasem pracy na baterii.

 

Klienci mogą dzięki naszemu konfiguratorowi dobrać do danego modelu urządzenia dodatkowy dysk HDD lub SSD, lub zmienić domyślny na taki, który spełnia potrzeby klienta. W zależności od możliwości konfiguracyjnych danego laptopa lub ultrabooka posiadamy również możliwość wymiany lub rozszerzenia dostępnej pamięci RAM w danym komputerze. REXIT.PL zapewnia każdemu klientowi darmową konfigurację i test dla zakupionego urządzenia, a w razie wątpliwości co do wyboru właściwego komputera zapraszamy do kontaktu - chętnie udzielimy wskazówek co do odpowiedniego zakupu.

Więcej
Porównaj 0