Nasze showroomy, znajdują się w kilku miastach Polski. Dla wygody naszych klientów przygotowaliśmy w wybranych miastach pokój prezentacyjny, w którym na żywo można zobaczyć produkty z oferty sklepu rexit.pl. Naszym celem było założenie, że pokazywane w showroomie produkty będą omawiane w spokojnej atmosferze gdzie przy dobrej kawie można obejrzeć, wypróbować oraz porównać notebooki różnych producentów.

 

    W jednym miejscu zobaczyć można najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i najnowsze notebooki biznesowe. Naszą ekspozycję zmieniamy bardzo często - są oczywiście elementy stałe, których pewnie nigdy nie zabraknie ale większa część naszego showroomu zmienia się nieustannie.

 

    Dlatego warto przychodzić, oglądać i sprawdzać, co nowego się u nas pojawiło. Dzięki temu nasi klienci mogą zdecydować jakie rozwiązania odpowiadają najbardziej ich potrzebom. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Osoby zaznajomione z branżą jak również te nie znające jeszcze tematu. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku.

 

Częstochowa

ul. Mościckiego 13/lok. 4a/4b

, 42-218 Częstochowa

________________________

Falenty Nowe

ul. Droga Hrabska 6/20,

05-090 Falenty Nowe

________________________

Września

ul. Księżycowa 5G

62-300 Września


Porównaj 0